5 אטרקציות לוהטות לחתונות הקיץ

בקרוב מאד תיפתח באופן רשמי עונת הקיץ של אירועי החתונה! אם גם אתם בחרתם לחגוג את האהבה הגדולה שלכם בסוף הקיץ או בתחילתו, הכירו גם אתם את חמשת האטרקציות החמות ביותר לאירועי החתונה:

1.אוטו קוקטיילים

גם אם תחגגו אירוע צהריים או אירוע ערב, האורחים שלכם המגיעים אל אירוע קייצי ישמחו לאחוז בקוקטייל מפנק בשלב קבלת הפנים. לצד שירותי הבר המוצעים לכם דרך גן אירועים במרכז, תוכלו להוסיף גם אוטו קוקטיילים שיקשט את האירוע שלכם. מדובר על אוטו מעוצב שניצב בקבלת הפנים, באמצעותו יוכלו ליהנות האורחים שלכם משלל הקוקטיילים המפנקים: מפינקולדה, דרך מוחיטו ועד שפריץ אפרול.

2.דיג'י-סקסופון

אם רחבת הריקודים היא שיא האירוע עבורכם (והיא אכן שיא האירוע), תוכלו להרקיד ולהקפיץ את האורחים שלכם אפילו יותר ממה שאתם מתכננים. אחת האטרקציות הלוהטות ביותר היא של נגני סקסופון, המצטרפים בנגינה חיה על הלהיטים שמנגן הדיג'י. מדובר על מופע חי ומרהיב, שמוסיף המון אנרגיות ומפלפל את כל הלהיטים הגדולים והמוכרים.

3.עמדת אינסטבלוק

אז עד היום הזוגות היו מעניקים תיעוד לאורחים מהאירוע באמצעות צלמי מגנטים. כיום לעומת זאת, כבר ישנו שירות נוסף שמככב באירועי החתונה והוא הדפסה על בלוק עץ. מדובר על אטרקציה שנכנסת בהדרגה אל מתחמי האירועים ואל ענף החתונות, כאשר ההתלהבות הגדולה ממנה ושביעות הרצון של האורחים גבוהה מאד! כל אורח שלכם יעזוב את האירוע עם בלוק עץ מעוצב שעליו מודפסת תמונתו.

4.השור הזועם

אם אתם רוצים להפעיל את האורחים שלכם ולהוסיף אלמנט של הומור וכייף, השור הזועם ישמח להיות אורח באירוע שלכם. רבים זוכרים את השור הזועם מתכנית הטלוויזיה המיתולגית "קיץ על החוף" – בה השור הזועם היה הפעילות המרכזית שעשתה כותרות בארץ. כעת, ניתן לשלב את האטרקציה גם באירוע החתונה שלכם! אם אתם מחפשים אחר אטרקציה סוחפת, שונה ומאד לא שגרתית – זו צריכה להיות הבחירה שלכם!

5.ולא ממש אטרקציה, אך רעיון מדליק…

ואין כמו למצוא אהבה בקיץ של אהבה! אמנם לא מדובר על אטרקציה, אך מדובר בהחלט על עמדה מדליקה שתוכלו לשלב באירוע שלכם: מיד עם הגעת האורחים, כל אורח יתבקש לענוד צמיד בצבע שונה: ירוק או אדום. הצמיד הירוק מעיד כי הוא רווק, בעוד הצמיד האדום מעיד כי הוא תפוס. כך, האורחים השונים בחתונה יוכלו לרקום קשרים רומנטיים, וסיפור אהבה חדש יוולד לו באירוע החתונה שלכם…

כתיבת תגובה