5 דברים שכדאי לדעת על קונה רכבים לפירוק…

איך? כמה? ומדוע?!

1. איך זה עובד.
מגרשים לפירוק רכבים פועלים בצורה די פשוטה, הם רוכשים רכבים ישנים או לאחר תאונה ומפרקים אותם לגמרי. את החלפים התקינים שנמצאים ברכב הם מוכרים שוב ללקוח רלוונטי בעוד שאת החלקים שעשויים מברזל הם שולחים לתהליך של מחזור ברזל.

2. כמה תקבל בעבור רכבך.
למעשה אין מחיר קבוע שאתם מחפשים קונה רכבים לברזל ופירוק מאחר והוא יהיה ביחס לסוג הרכב, מצבו המכאני והמודל שלו. הדרך כלל מדובר בעבור רכב במצב סביר תוכלו לקבל עד כמה אלפי שקלים, חשוב לזכור כי לרוב מדובר ברכבים שאין יותר מדי אפשרויות ועדיף להחזיר קצת כסף במקום כלום.

3. מזומן מהיר יותר.
ישנם מצבים שאנשים מגיעים עם רכבים שעדיין תקינים ומעדיפים לוותר על קצת כסף מאשר להשקיע זמן ואנרגיה במציאת קונה לרכב לא תקין. ישנם לא מעט מגרשים לפירוק אשר ישלמו לכם במקום ובמזומן בעבור הרכב במידה וסגרתם עסקה.

4. לחשוב ירוק.
יש לציין כי שאתם פונים למגרש לפירוק רכבים אתם למעשה מבצעים "על הדרך" פעולה ירוקה יותר למען הסביבה. רכבכם יעבור תהליך מחזור של ברזל והרכבים התקינים בו ישמשו נהגים אחרים על הכביש ויחסכו באנרגיה המושקעת בייצור של חלפים חדשים.

5. לקנות חלפים במחירים משתלמים.
קונה רכבים לפירוק יכול לשמש אתכם גם שאתם רוצים למכור רכב ישן אבל גם שאתם מחפשים חלק עבור הרכב הקיים שלכם. ברוב המקרים פנייה למגרשים אלו תחסוך לכם בקלות עד מאות שקלים ועדיין תקבלו חלק תקין ואיכותי. ברוב המקרים אפילו תקבלו אחריות לתקופת זמן קצרה שתאפשר לכם להיות בטוחים שקניתם חלק תקין מבלי לסכן את כספיכם, במידה ויש בעיה בחלק תוכלו להחזירו ולקבל את כספכם בחזרה.

עוד נקודה למחשבה…

במקרים רבים אנשים צריכים למכור רכבים שלא כשירים לנסיעה על הכביש לכן שאתם מחפשים אחר מגרש לפירוק רכבים נסו לאתר אחד שמספק גם שירותי גרירה כך שלא תצטרכו לשלם בנפרד עבור שירותי הגרירה וליהנות מעסקת חבילה משתלמת.

מחפשים מגרש לפירוק רכבים באזור רמת גן? "גרר הארץ" מתמחה בפירוק רכבים ושירותי חילוץ.
אנו מספקים שירותי גרירה 24/7 בכל אזור המרכז, מכירת חלפים משומשים וקניית רכבים לפירוק וברזל.
http://grarisrael.co.il/ – בקרו אותנו באתר!

כתיבת תגובה