5 דברים שתוכלי לעשות כדי לא להיות בריידזיליה

אז נכון שבסוף תצחקי על זה, אך אם ניתן לגרום לך להימנע מסבל מיותר, למה לא בעצם? כל בחורה מאורסת מפחדת להיות הבריידזיליה – הכלה שקשה מאד להיות לצידה. לפניך, 5 טיפים מעולים שישמרו אותך מאוזנת, שמחה וקלילה מאד לאורך כל תהליך הפקת האירוע.

1.זכרי כי לא הכל תלוי בך 

מה שהופך בריידזיליה לבריידזיליה, הוא בעיקר הדחף הבלתי נשלט לשלוט בכל דבר הקשור בארגון החתונה. בעת שתביני כי לא הכל תלוי בך, יהיה לך בהרבה יותר קל לאורך כל התהליך. זיכרי תמיד כי את יכולה לשלוט אך ורק במה שתלוי בך. מעבר לכך? תוכלי לקוות לטוב ביותר עם כל נותני השירות איתם את עובדת.

2.תני לחברות לארגן לך את מסיבת הרווקות

מה שהמון פעמים מביא המון כלות "להשתגע", הוא העומס הרב המונח להן על הכתפיים. אם ישנם ארגונים שונים שאת יכולה להעביר הלאה, עשי זאת. למרות שברור כשמש כי מסיבת הרווקות מופקת ומאורגנת על ידי החברות הטובות, עדיין ישנן הכלות העתידיות שבוחרות להתערב בצורה מלאה בארגון. הורידי מעצמך לחץ ותסמכי על החברות שלך שהן יארגנו לך מסיבה בלתי נשכחת!

3.זכרי כי לא משנה מה קורה – הכל לטובה

לאחר ערב הטעימות מבשרים לכם שהמנה שבחרתם ירדה מהתפריט, ספק האטרקציות הודיע כי אין לו תאריך פנוי ואת לא משתלטת על רשימת ההגעה? בסופו של דבר, הכל לטובה. לבטח גם את תסכימי כי בדיעבד קל מאד להבין שכל דבר בא על מקומו בשלום. אם כן, למה לך להתרגז, להתאכזב, להיות מתוסכלת או מצוברחת?

4.בחרי את שמלת הכלה מספיק זמן מראש

הבטן הרכה של המון כלות היא כמובן שמלת כלה. בכדי למזער כמה שרק ניתן את הסיכוי כי שמלת הכלה תגרום לך ללחץ במקום לפאן, דאגי לבחור אותה מספיק זמן מראש. כמה זמן? הכי מוקדם שאת יכולה! ככל שתתקדמי לתאריך האירוע וישארו פינות פתוחות, כך עולה משמעותית הסיכוי כי שמלת החלומות שלך תהפוך לגורם לחץ.

5.שנני לעצמך שוב ושוב: זהו אירוע של פעם בחיים

אל תשכחי ליהנות מהדרך! המון פעמים, ישנן כלות שיוצאות למסע כשהן משננות לעצמן שזהו מסע מלחיץ, מורכב וארוך. במקום זאת, שדרי לעצמך מסרים חיוביים ונהלי את המצבים הרגשיים שלך באמצעות שיח פנימי מעצים. מאחר ואת חוגגת רק פעם אחת בחיים חתונה, גם לך מגיע ליהנות!

כתיבת תגובה