5 שירים רומנטיים להציע איתם נישואין

המון גברים משקיעים בלוקיישן ההצעה, באריזה המהודרת לטבעת ובשעה המדויקת ביום לכרוע ברך.

אז חיפוש אחר טבעות אירוסין? רלוונטי לכל הגברים! עם זאת, לא כל הגברים מחפשים את השיר המתאים ביותר שינוגן ברקע. למוסיקה יש כוח אדיר, ובעת שתציע את הצעת הנישואין עם שיר ברקע – הוא יהפוך רשמית לשיר שלכם: השיר שליווה את המעבר שלכם אל הסטטוס המרגש – מאורסים! אז עם אילו שירים תוכל לכרוע ברך?

1.you got the love

השיר you got the love של Florence and the machine, הוא שיר עוצמתי ורומנטי שיכול להיות פס קול מדהים להצעת הנישואין. מדובר על שיר קצבי, כך שאם אתה בעניין של בלדות, יהיה כדאי לבחור כיוון אחר. השיר נבנה בהדרגה, כך שברגע השיא שלו תוכלו להתחבק, להתנשק ואפילו לעשות את הסלפי הראשון שלכם כמאורסים.

2.real love

Clean bandit לא מפסיקים לייצר להיטים שכובשים את מצעדי הפזמונים בכל רחבי העולם. אחד הסינגלים הראשונים שלהם הוא real love, ואין עוד שיר מתאים יותר להציע איתו נישואין מאשר "אהבה אמיתית". המילים של השיר מדויקות, ומתאימות לאירוע המרגש והרומנטי ביותר שידעתם עד כה. גם השיר הזה הוא שיר קצבי, ויכול להכניס אתכם בקלות לאנרגיות של הסטטוס החדש.

3.if aint got you

הזמרת אלישיה קיז ידועה בעקבות מניפה גדולה מאד של להיטים, ולאורך הקריירה שלה היא זכתה בשלל פרסים מכובדים. השיר "אם אין לי אותך" הוא שיר אהבה קלאסי, שמספר כי דבר אינו נחשב בחיים מלבד האהבה. גם אתה, ביום בו אתה מציע לאהובתך נישואין, תוכל לנגן את השיר ברקע – כך שאהובתך תדע עד כמה היא משמעותית וחשובה בחייך. בסופו של דבר, אהבה זה הכל.

4.i love you baby

ואיך אפשר בלי קצת קלאסיקה? השיר של פרנק סינטרה הוא אחד השירים המוכרים ביותר, שלבטח גם אתם שרים אותו לעצמכם מפעם לפעם. אם אתה רוצה להציע הצעת נישואין תיאטרלית יותר – זהו השיר המושלם בעבורך.

5.ואז תבואי

ואם אתה מעוניין בשיר בשפה העברית, השיר של הזמר הראל מויאל יכול להתאים להצעה המרגשת. השיר הזה הוא בלדה רומנטית, המספרת סיפור אהבה שבו גם מוזכרת השמלה הלבנה – מעין טייזר לאירוע הגדול שלכם בהמשך.

כתיבת תגובה