6 דברים שלא ידעת על אוסטאותיה ולא העזת לשאול…

אילו דברים כדאי שתדע בנושא אוסטאופתיה???

1. מדובר בשיטת טיפול. תשובות על אוסטאופתיה
אוסאופתיה הנה שיטת טיפול ייחודית אשר מתבצעת על ידי מגע יד בלבד ולכן היא נחשבת ל-100% טבעית ובטוחה.
השיטה עשתה את דרכה מארצות הברית והומצאה כבר במאה ה-19, היא פותחה ידי אנדרו סטיל.

2. תמיד יש קודם אבחון.
לפני שמתחילים כל טיפול אוסטאופתיה חשוב שהמטפל יידע ויבין מה גורם לכאבים מהם אתם סובלים, לשם כך הוא מבצע סדרת שאלות ובדיקה גופנית  מהירה במטרה לזהות את מקור הבעיה.
מבצעים זאת מאחר והמטרה של הטיפול היא באמת לנסות ולטפל בכאב כך שיחלוף ולא רק להרגיע לזמן סמויים כפי שעושים כדורים משככים.

3. הטיפול מתאים ממש לכולם!
אוסטאופתיה מתאימה עבור ילדים, נשים בהיריון, מבוגרים ואפילו תינוקות קטנים. מאחר ולא נעזרים בשום כלי חיצוניים במהלך הטיפול מלבד ידיו של המטפל, השיטה נחשבת לבטוחה מאוד עבור כל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות שהיא מציעה.

4. למי הטיפול יכול לעזור?
טיפול אוסטאופתיה למעשה יכול לסייע עבור מגוון רחב של בעיות גופניות, הדרך הטובה ביותר היא פשוט לפנות לאוסטאופט ולשתף אותו אודות המקרה הספציפי שלכם, הוא יידע לענות לכם כיצד אוסטאופתיה תעזור לכם.
טיפול זה נמצא יעיל ביותר עבור אנשים שסובלים מבעיות בעמוד השדרה כגון פריצת דיסק, בלט דיסק, כאבי גב עליון ותחתון, כאבים במפרקים השונים ועוד…

5. אוסטאופט מוסמך יטפל בכם.
מטפל בתחום אוסטאופתיה נקרא בשפה המקצועית אוסטאופט ועליו להיות בעל תעודה מקצועית המראה כי עבר את ההכשרה המתאימה. כדי להיות אוסטאופט יש צורך במידע רב ומסלול הלימודים אורך מספר שנים טובות.
חלק ממקצועות הלימוד הם פיזיולוגיה, אנטומיה, טיפול בבעיות שונות, וכמו כן התאמת הטיפול לכל מטופל בהתאם לבעיה שלו.

6. לא נחשב טיפול חודרני!
טיפול אוסטאופתיה נעשה ברוב המקרים בלבוש מלא ואין צורך אף פעם צורך בעירום מלא בשלב הטיפול. ההמלצה בעניין היא להגיע בלבוש נוח אשר לא מגביל את התנועה של הגוף בזמן הטיפול. כך יעבור טיפול מהנה וקל יותר גם למטופל וגם למטפל.

לדעת יותר בנושא אוסטאופתיה >>

כתיבת תגובה