אווירה באולמות חתונה


הכנות לאירוע גדול הן תמיד מהנות אבל גם מאוד מלחיצות, כל כך הרבה דברים שחייבים לטפל בהם… מעוניינים למצוא מקום לאירוע גדול? מהם הדברים החשובים ביותר שעליהם חשוב מאד לברר קצת יותר ולאיזה פרט יש צורך להתייחס מבעוד מועד כאשר אתם באים לבחור גן אירועים או אולם לחתונה שלכם?

קודם כל, בקרו בגן או באולם וחשבו מה דעתכם – מידת האבזור, העיצוב, האווירה והמרחב שתקבלו שם. בדקו ושאלו, האם יש בו חצר? האם יש זרימת אוויר טובה במקום? האם רמת הניקיון מספקת? הכי טוב לעשות זאת בעת אירוע אמיתי כדי להתרשם ממנו בפעולה, עם זאת זכרו שהחוגגים הנוכחיים קרוב לוודאי שילמו בנוסף עבור דברים שאינם כלולים במקום.

בקשו שיראו לכם רישיון עסק בתוקף ו-וודאו שהאולם או הגן שומר על כל תקנות הבטיחות, מבחינת מספר יציאות חירום, מטפים מלאים ותקפים, גישה נוחה לצוותי חילוץ, וכמובן שאין בו שום מפגעים כמו חוטים שרופים, נזילות וכדומה.

שאלו מה שירותי האולם כוללים. מקום במחיר נמוך עלול לא להחשיב שרותים בסיסיים, שיתווספו לסכום הראשוני.

מרבית גני האירועים מציעים לבעלי השמחה חבילות הכוללות צלם, די גי ואף שירות של עיצוב אירוע. הדבר יכול להוריד אלפי שקלים בהסכום הכולל, אבל מראש שאלו גם עם ספקים חיצוניים אם הבחירה אכן משתלמת והאם הצוות אכן מומלץ.

מקומות הפועלים באזורי מגורים מגבילים את המוזמנים בשעה. כדאי לשאול מה השעה שעד אליה תוכלו להמשיך, בכדי שלא תיאלצו לשלוח את החברים והמשפחה הביתה בשעה מוקדמת מדי.

נמצאים בחיפוש אחר מקום לאירוע? לא הצלחתם למצוא מפיקי אירועים? בחירת מקום לאירוע היא משימה קשה, אבל אם, כמרבית המקרים, והדבר מרכיב את עיקר ההוצאה שלכם, לכן זה רק בסיסי שתדעו שתזכו לקבל את השירות האיכותי ביותר ואת כל מה שעבורו שילמתם. שימו לב לפרטים הקטנים ובררו כל דבר, שכן להיות מעצבנים תמיד עדיף על פני על פני תגליות מאוחרות שגורמות לאכזבה.

לטיפים נוספים על חתונה בטבע, היכנסו לאתר www.ganvradim.co.il/ כדי שתוכלו לעבור את ארגון הארוע בהצלחה מלאה.

כתיבת תגובה