אוכל בתל אביב


במה הכי חשוב להשקיע כאשר מארגנים אירוע מיוחד?

לא משנה כמה תשקיעו באירוע – תביאו אלף מוזמנים לגן מפואר, עם מופע מצוין, תדאגו שהכל ייראה מטופח ומסודר ותגרמו לאורחים להזיל דמעה כשאתם מתחת לחופה – עדיין המדד המשמעותי ביותר בעיני המוזמנים שלכם הוא מדד איכות האוכל. מסתבר שהצבא הוא לא היחיד הצועד על קיבתו, כי אם גם המוזמנים באירוע, לכן כאשר בוחרים קייטרינג אסאדו, פרט לטעם המנות יש עוד כמה דברים עליהם פשוט אסור לוותר.

מבחר עשיר של מנות ותוספות: לפי עקרון הפלאפל נטען שלא על החומוס-צ'יפס-סלט לבדם תתמלא הפיתה, הדבר הכי משפיע הם הסלטים. הישראלי הממוצע אוהב מבחר תוספות אשר מהן אפשר לקחת ולמלא את הצלחת בכל מה שטעים, ולפיכך, בכדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, חשוב לבחור קייטרינג בדרום שיציע לאורחים מספר רב של מנות.

אופן ההגשה: זהו אחד השיקולים החשובים ביותר, האם להגיש בבופה שחוסך הוצאות ומציע לאורחים מגוון עצום של מנות מהן אפשר לטעום, או הגשה לשולחן, שיטה שאורחים רבים מעדיפים. בדרך כלל, אורחים מבוגרים מעדיפים את השיטה המסורתית, אולם אם עיקר המוזמנים הם צעירים, בופה הוא בחירה יותר טובה.

בחירת הקינוחים: כולנו אוהבים קינוחים. כאן מומלץ לבחור דווקא בקינוחים רגילים שכולם אוהבים, על בסיס שוקולדים ופירות.

הדבר שהכי קשה להחליט הוא האם לספק קייטרינג כשר, כאשר גם במקרה זה הגורם המשפיע ביותר הוא האורחים שלכם. אם עיקר המוזמנים מעדיפים ארוחה כשרה צריך להתחשב בהם, רגשותיהם ואמונתם – שהרי הם אלה שלבסוף ייהנו מהארוחה.

קרוב לוודאי שבחירת חברת הקייטרינג והרכבתה תפריט לערב יהיו ההחלטות המשמעותיות ביותר באירוע שלכם, לכן כדאי להפעיל שיקול דעת – כי תמיד הדבר החשוב ביותר הוא בקייטרינג באירוע.

אם אתם מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים על קייטרינג בצפון, קייטרינג בתל אביב או על קייטרינג בירושלים, חזרו אלינו בקרוב לקרוא את הטקסטים הבאים על הנושא. קריאה מהנה!

כתיבת תגובה