אולם חתונות – עבר זמנם?

מתישהו במהלך החיים מגיע הרגע שמחליטים להתמסד. כמה נהדר שלפעמים מגיעים מאורעות משמעותיים לשבור לערב אחד את שגרת היומיום המשעממת. עומדים להינשא? איזה כיף! אבל לפני שתתחילו לבייל מעטפות ולשלוח את ההזמנות עלינו להכריע לגבי מקום האירוע. בסופו של דבר תמיד עולה השאלה מה עדיף באירוע גדול שכזה- גן אירועים או אולם איכותי?

זה לא משנה מה תאמרו, כמעט בכל מקרה גני אירועים הם פשוט מרשימים יותר מאולם- השטחים הירוקים רחבי הידיים, ניחוח של צמחייה מוריקה, הסביבה הכפרית של המושבים והיישובים הקטנים כולם תרמו את חלקם לפופולריות של גני השמחות למיניהם בעשור האחרון. קשה מאוד להתעלות על ההרגשה הייחודית שגן ארועים מטופח נותן למוזמנים. בנוסף, במרחבים הענקיים שמספקים הגנים,אתם יכולים להכניס בקלות את כל המשפחה והחברים בלי שיהיה צפוף במקום.

אבל כמו שאר הדברים בחיים אווירה קסומה עולה כסף, ולא מעט. וגם לא כל אחד משתתף בתחושת הכיסופים אשר עולה בלבכם עם ריח הרפתות במושב. בנוסף, חשוב להיות מודעים שרבים מהגנים מופעלים ללא רשיון עסק דבר שאומר שאתם עלולים למצוא עצמכם ביום החתונה עם אלף אורחים ובלי חופה, רק משום שהמקום נסגר על ידי המשטרה בבוקר האירוע שלכם. יתר על כן, חשוב לזכור שגני אירועים רבים ממוקמים ליד בתי מגורים אז אל תתכננו כל ריקודים עד אור הבוקר, מכיוון שלשכנים לא תהיה כל בעיה לבקש מכם להפסיק להרעיש כבר ב-23:00.

אולמות אירועים נשמעים אולי כמו אופציה מיושנת, אבל יש המון אולמות חדשים ויוקרתיים שיערכו לכם חתונה של מיליונרים, ובמחיר נמוך משמעותית מגן ארועים. כמו כן, בהיותו מקום סגור, אולם אירועים יכול להתאים לכל עונה, גם בערב שרבי במיוחד או לחילופין, בערב סגרירי שיהרוס בוודאות את הארוע, את מצב הרוח של כולם (ואת עיצוב השיער של הכלה). עריכת הארוע באולם נותן לכם אחריות מכל המעופפים למיניהם, מבנה ממוזג ונוח שנותן לכם להמשיך לחגוג עד השעות הקטנות.

אז אם מתאים לכם לקרוא עוד על נושא גני אירועים שובו לכאן בעוד כמה ימים ותוכלו לקרוא במאמרים הבאים:

אולם חתונות – אולמות אירועים – גן אירועים במרכזאולם אירועים במרכזאולם חתונות במרכז.

המשך גלישה מהנה!

כתיבת תגובה