אולם לאירועים קטנים

מתכננים אירוע גדול? ואיפה תקיימו אותו – בגן או באולם? טוב שמגיעים אירועים משמחים אשר שוברים למשך כמה רגעים את שגרת היומיום המוכרת. החלטתם להתחתן? מזל טוב! אך שניה לפני שמתחילים לבייל מעטפות ולשלוח הזמנות חשוב להחליט לגבי המקום המושלם לערוך את האירוע. ההחלטה אינה פשוטה, שכן המקום שבו יתקיים הערב המיוחד שלכם יכול להרים או להפיל את האירוע, ונשאלת השאלה איפה החתונה תהיה מוצלחת יותר- גן אירועים או אולם יוקרתי?

זה לא משנה מה תאמרו, לרוב גני אירועים פשוט מרשימים יותר מהאולמות הסגורים- מוקפים בשדות או בפרדסים, ניחוח של צמחייה מוריקה באוויר הפתוח, המיקום הכפרי הקסום נתנו את חלקם לפופולריות של גני הארועים בתקופה האחרונה. נראה שכמעט בלתי אפשרי להתעלות על התחושה המיוחדת שגן אירועים איכותי נותן לאורחים. בנוסף, עם המרחבים האדירים שמספק לכם הגן,בקלות תוכלו להכניס את כל העולם ואשתו מבלי לדאוג מצפיפות יתר.

אבל כמו כל דבר אחר על אווירה מיוחדת צריך לשלם. יתרה מזאת, לא כל אחד משתתף בתחושת הערגה שעולה בלבכם מריח הרפתות בקיבוץ. בנוסף, חשוב להיות מודעים שגנים רבים מופעלים ללא האישורים הדרושים דבר שאומר שאתם עלולים למצוא את עצמכם עם חמש מאות אורחים ובלי חופה, בגלל שהמקום נסגר על ידי המשטרה בבוקר האירוע שלכם. יתר על כן, מרבית הגנים ממוקמים ליד שכונות מגורים ולכן אין מה לתכנן כל קרחנות עד אור הבוקר, כי לשכנים לא תהיה כל בעיה לבקש מכם להנמיך כבר בשעה אחת עשרה בלילה.

אולמות אירועים אולי נשמעים כמו בחירה מיושנת, אך לא חסרים אולמות ברמה גבוהה שיערכו לכם חתונה של מיליונרים, עבור מחיר נמוך משמעותית מרוב הגנים. כמו כן, בהיותו מקום מסוגר וממוזג, אולם אירועים מתאים בכל מזג אוויר, הן בערב חם ולח והן בערב סגרירי שיהרוס את הארוע בוודאות, את מצב הרוח הכללי (ואת הפן של הכלה). קיום הארוע באולם מבטיח לכם ערב נקי מחרקים, מקום מאובזר וממוזג שנותן לכם לחגוג עד אור הבוקר.

אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא גני אירועים חזרו בהקדם ובדקו את המאמרים אשר יעסקו בנושאים הבאים:

גן אירועים – אולם אירועיםגני אירועיםאולמות אירועיםאולם לאירועים.

עד הפעם הבאה!

כתיבת תגובה