אטרקציות לחתונה מחירים

החלטתם להתחתן? מגיע לכם מזל! ארגון חתונה זה לא דבר פשוט אבל אחרי שמצאתם גן אירועים/ אולם אירועים הגיע הזמן להתפנות ולמצוא אטרקציות לחתונה- החלק היותר כיף בארגון האירוע, כמה זה עולה? הנה מחירון קצר:

זיקוקים לחתונה- זיקוקין יכולים להשתלב בחתונה בשלושה הזדמנויות: בזמן הכניסה לחופה, בזמן שבירת הכוס וגם בריקוד הסלואו, זה יפה, זה מרשים וגם לא יקר, כמה זה עולה? 800-1200 ₪ בממוצע, תקליטנים רבים יעניקו לכם את השירות כחלק מדיל של מוסיקה ואטרקציות ויתכן שהמחיר יהיה זול יותר.

הפרחת יונים- המחיר הממוצע הוא 700-900 ₪ ויש לכם יונים לבנות שמתעופפות באוויר ברגע שבירת הכוס.

להפריח פרפרים- הפרחת פרפרים לחתונה עולה בממוצע 2000 ₪ עבור 100 פרפרים, זה יפה ומיוחד, אם יש לכם תקציב, כדאי מאוד.

מזכרות לחתונה- מחיר ממוצע של פריט נע בין חמישה שקלים לעשרה שקלים, חשבו כמה זוגות יש לכם באירוע וכמה אורחים מגיעים לבד וכך תדעו כמה מזכרות להזמין. יש מזכרות פשוטות יותר שעולות 2-3 שקלים ויש יקרות יותר שעולות 10-20 שקלים, הכל תלוי ברעיון ובתקציב שאותו אתם מוכנים להשקיע.

קריקטוריסט לחתונה- המחיר הממוצע הוא 1500 ₪, לא יקר למזכרת נהדרת, בחרו קריקטוריסט טוב ועל סמך המלצות, חשוב שהוא יהיה בעל ניסיון ובעיקר בעל נימוסים.

הגברה ותאורה- המחירים מתחילים ב- 2000- 2500 ₪ ומגיעים עד 5000-7000 ששוב, כמו בכל נותני השירות בתחום- המחירים משתנים לפי חודשי השנה.

מתופפים לחתונה- המחיר תלוי בגודל ההרכב ובעונה בה אתם מתחתנים, המחיר הממוצע עומד על 1500- 3000 ₪.

סקסופוניסט- הסקסופוניסט מתחבר באמצעות משדר אלחוטי אל מערכת ההגברה דרך התקליטן ומנגן נעימות של שירים מוכרים על גבי פלייבקים. כמה זה עולה לכם? המחירים נעים בממוצע בין 1000 ₪ ל- 2000 ₪.

רוצים לקבל עוד המלצות על אטרקציות כנסו לאתר www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה