איזו משתלה יש לכם?


מתי לאחרונה נגעתם בגינה שלכם? בערך בגיל ארבעים או חמישים, ולפעמים קצת לפני כן, הרבה אנשים מוצאים עצמם בנקודה בחיים שבה כל מה שהם רוצים לעשות זה להישען לאחור וליהנות ממה שהספיקו לעשות עד כה – עבור חלק המשמעות היא סיפוק מהתפתחות מקצועית, עבור אנשים אחרים הדבר שמסב להם אושר זה משפחה אוהבת, ועבור חלק מהאנשים זהו אושר שנגרם מבית הפרטי שלהם, במיוחד כאשר מדובר בבית פרטי עם גינה.

באמת, נסו למצוא דבר יפה ומרגיע יותר משטח פרטי עם גינה גדולה ונאה; מקום לשבת בו בבוקר ולהתעורר עם כוס קפה טובה, להזמין אורחים, לשחק עם הנכדים, או לגדל צמחי נוי. מתעניינים בתחום משתלה?

לעתים רחוקות יש לנו זמן לעשות הרבה יותר מהשקיה פשוטה או ניכוש עשבים, ולכן מרבית האנשים קוראים לגנן לטיפול בגינה. איך עושים זאת נכון? להלן כמה טיפים לבחירת תכנון גינה:

– לא ברור את מי לשכור למטרת עבודות גינון? חפשו המלצה טובה. שאלו את השכנים שלכם מי אחראי לגינה שלהם. מי שמרוצה מהעבודה של הגנן שלו לא יתנגד להמליץ לכם על בעל מקצוע טוב.

– העדיפו לתאם יום ושעה קבועים להגעת הגנן או הצוות, באופן זה תוכלו לדעת שהגינה זוכה לטיפול טוב וסדיר.

– העדיפו לשכור אנשי מקצוע המטפלים בכל מה שקשור לעבודת הגינון ולא רק בחלק: שתילת צמחיה, ניכוש עשבים, טיפול בטפילים, תכנון נוף, התאמת צמחיה ותכנון מערכות השקיה.

– ואפילו שקל יותר לשכור אין תחליף לשביעות הרצון שמקבלים מטיפול עצמאי בגינה. נסו להקדיש לגינה שעות ספורות כל כמה ימים – כך גם תחסכו וגם תהנו.

רוצים לשמוע עוד על מזרקות? הכנסו לאתר www.al-haderech.co.il/ בו תוכלו למצוא את כל המידע, כל המחירים וכל הספקים הטובים ביותר. תהנו!

כתיבת תגובה