איך בוחרים את הארון המתאים?


איך בוחרים את הארון המתאים ביותר לצרכינו? בחירת רהיט כמו ארון היא פעמים רבות דבר מסובך – האפשרויות רבות מדי, הסגנונות רבים מדי, המחירים לא הגיוניים, האיכות לא משהו ואחרי הכל, זה לא משנה כמה תמדדו את החדרים, אין אף אחד שיכול להבטיח שהארון יתאים בדיוק למקום במיועד.

אז פעמים רבות אנו מעוניינים לשלם עוד ולהזמין את הרהיטים מנגריה. רק כך ניתן לדעת בוודאות שבסיום תקבלו בדיוק מה שאתם רוצים, באיכות הכי גבוהה ובמידה שאתם צריכים. זאת, כמובן במידה ותשכרו אומן מקצועי ואמין.

רוצים למצוא תצוגת מטבחים ? מחפשים אינפורמציה בנושא מטבחים מעוצבים ? אין לכם מה לחפש במקום אחר.

נגריה לוקחים רק לפי המלצות. חפשו קרובי משפחה אשר בזמן האחרון הזמינו ארון אצל נגר ובררו אם העבודה טובה בעיניהם. במידה והם מרוצים, בקשו לראות את הארון ואם הוא אכן נראה לכם, בקשו את המספר של הנגר.

ומה לגבי מחירים של ארון? אם אתם מתכננים להזמין רהיטים מנגריה, מראש הסכימו על התשלום הסופי, כולל חומרים, עבודה, מע"מ והוצאות נלוות. וגם, חשוב לתאם לו"ז מתקבל על הדעת לקבלת הרהיט הגמור, אם לא, הדבר עלול להימרח על פני תקופה ארוכה.

איכות ועלות החומרים בהם משתמשים הנגרים השונים נעות בין נמוך לגבוה, כשבתחתית קיימות השבבית והסיבית. גם עץ' הסנדוויץ' המהולל אינו נוטה להיות כל כך איכותי, ולרוב ימליצו לכם MDF וכמובן עץ טבעי לסוגיו.

סגרתם עם נגר? בקרו את הנגר מדי כמה זמן ושמרו עם הנגר על קשר. ואז במידה וקיימות טעויות, או שיניתם את דעתכם בקשר לפרט קטן, יהיה עוד אפשרי לתקן זאת במהלך העבודה.

מחפשים תכנון מטבח ? מחפשים עצות בנושא? נשמח לעזור לכם בעניין! גילשו לאתר http://www.merkaz-lemida.org.il/ ותמצאו את כל הפרטים המרתקים, הטיפים המועילים, הנגריות והנגרים המוכשרים בלחיצת כפתור אחת קטנה.

כתיבת תגובה