איך בוחרים שמלת כלה?


בחרת כבר שמלת כלה? אחד הימים המשמעותיים בחיינו, ואולי החשוב ביותר, הוא יום החתונה – זה יום אשר מוקדש לזוג האוהבים, אשר בחרו להצהיר על אהבתם ולהביע את התחייבותם באופן פומבי לקשור יחד את חייהם לעולם.

באירוע גדול שכזה את וודאי מעוניינת להפיל את כולם מהרגליים, ומה יכול להיות יפה יותר משמלה מעוצבת, הגורמת לכל אישה להרגיש נסיכה?

איך בוחרים שמלת כלה? כמה היא עולה? אילו חלופות אפשריות? רוצה שמלות כלה 2010? רוצה פרטים בנושא תסרוקות כלה 2010? זה המקום!

מחירה הממוצע של שמלת חתונה הוא 6000-8000 ₪, אך אצל מספר מעצבים השמיים הם הגבול. השכרת שמלת כלה עולה כ-10 אחוזים פחות מרכישתה, ובהפרש מחיר כזה מזערי, בדרך כלל מומלץ פשוט לקנות את שמלת הכלה ולשמור אותה למזכרת מהחתונה.

חליפות חתן 2010 – כמה עצות.

צריכה לבחור סלון כלות או מעצב? שאלי חברות וקרובות משפחה שרכשו שמלת כלה בשנים האחרונות (ולא בשנת תרל"ח), ובנוסף חפשי קטלוגים – אפשר גם באינטרנט – מטעם המעצבים הרלוונטיים בכדי לראות אם הקולקציות שלהם יפות בעיניך.

השתמשי בקטלוגים, אך התייחסי אליהם בתור הנחייה ולא יותר, כדי להתוודע לדגמים הקיימים בשוק, מגוון הסגנונות וכדי לקבל רעיונות לשמלה שלך.

מאוחר יותר בקרי בסטודיו או בסלון, עדיף עם תיאום מראש, כדי שתקבלי את מלוא תשומת הלב.

במהלך הביקור ולאחריו, שאלי את עצמך: האם מעצבת או מעצב הבית נותנים לך יחס אישי, או האם את מופנית לעובדים הזוטרים? האם בקשותייך נענות? והצוות, איך הוא מתייחס אליך? איך היית מתארת את היחס ללקוחות האחרות? האם העלות היא משהו שתוכלי לעמוד בו?

בררי בנוסף אילו שירותים נלווים את מקבלת, כאיפור ועיצוב שיער במהלך יום החתונה, שכן הדבר עשוי לחסוך הרבה זמן והוצאות. יש מקומות אשר בוחרים לקחת את השירותים הללו צעד אחד הלאה, ומציעים גם טיפולי עיסוי ושאר פינוקים אשר הופכים את ההכנות לנעימות ומהנות.

סלון כלות איכותי שומר על סטנדרטים גבוהים בכל פרמטר – תפירה ובדים, עיצוב וכמובן, בשירות. ולכן, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר.

מעוניינת בפרטים בנושא בגדי ערב? בקרי באתר www.ganvradim.co.il/ ותגיעי למיטב נותני השירות והמעצבים, בלחיצת כפתור קטנה. מזל טוב!

כתיבת תגובה