איך יוצאים אירוע קונספט?

שוקלים לשכור מפיק אירועים? לפני שנים מספר הפקת ארועים מקצועית הייתה זמינה רק לעשירים מאוד, אבל בימינו כולם כבר שוכרים את שירותיהן של חברות הפקה. לא צריך יותר ללהטט בין מאות ספקי שירותים, בשיחה אחת מעבירים את הסמכויות למפיק אירועים מקצועי וחוסכים מעצמכם את כל הדאגה.

צריכים לתכנן חתונה גדולה? חייבים למצוא הפקת כנסים?

בחיי כולם מגיעים אירועים משמעותיים שהיינו מעוניינים לחלוק עם המשפחה והחברים, וכל אחד מעוניין שהיום המיוחד שלו יהיה הטוב ביותר. לא חבל שעם חודשים ארוכים של ארגון מדוקדק תפספסו את הדבר העיקרי – הזכרונות המאושרים שתיקחו איתכם מהחגיגה.

וזו בדיוק הסיבה בגללה כל כך הרבה אנשים מחליטים להעביר את אחריות התכנון לידי של מפיקי אירועים מקצועיים. מפיקים מצליחים מסוגלים להשאיר אתכם רגועים, שלווים ובמצב רוח שמפנה אתכם ליהנות מכל רגע במהלך האירוע. אבל אולי התרומה החשובה ביותר שמביא עימו צוות הפקה מקצועי היא נסיונו הרב. איפה מוצאים מידע על אירועים עסקיים?

צוות מנוסה כבר צבר קשרים עם הספקים הכי איכותיים, ויודע לומר מהם הדברים שאסור לוותר עליהם במסיבות כאלה. ככה יכול צוות הפקה להרים מסיבה אדירה שתיחרט בזיכרונם של החוגגים במהלך חייהם.

אז איך בוחרים מפיק? כמו תמיד, כדאי לברר דרך חברים טובים, אדם שהייתם באירוע שלו ואתם זוכרים שהיה כיף. חשוב מאוד לוודא שהמפיק מבין את הטעם שלכם. בררו מה הוותק של המפיק ובכמה הפקות הוא עבד עד כה, ובררו אם אפשר לראות פורטפוליו. נסו בנוסף לבוא ולראות אירוע אשר מופק על ידי חברת ההפקה שלקחתם לאירוע שלכם – שימו לב איך המפיק מארגן את הכל ולרמת היחסים בין המפיק ונותני השירותים שעמם הוא עובד.

מעוניינים למצוא אירועי קונספט? הקליקו על www.natalykuldanov.co.il/ ובואו לארגן את אירוע השנה. בשעה טובה!

כתיבת תגובה