איך לבחור אינסטלטור מוסמך?

איך בוחרים שירותי אינסטלציה לבית? מה צריך לדעת לפני וכמה זה בכלל עולה? הכנו עבורכם מדריך קצר אך קולע על בחירת בעלי מקצועי בתחום האינסטלציה.

בתחומים רבים כאשר אנו נדרשים להזמנת בעל מקצוע אנחנו יכולים להמתין יומיים שלושה ואפילו יותר אבל כאשר מדובר בדליפה מברז סתימה במקלחת, צינור או דוד שמש שהתפוצץ עומד לרשותכם זמן קצר לפתרון הבעיה.

במקרים כאלה עליכם לבחור בעל מקצוע בזמן מהיר ויחד עם זאת לקבל מחיר אטרקטיבי והכי חשוב לבחור אינסטלטור מקצועי ואמין, איך עושים את זה? הנה כמה טיפים ועצות.

השוואת מחירים נחוצה בבחירה של כל בעלי מקצוע, במקרים של בעיות אינסטלציה קל יותר לקבל הצעות מחיר, אתם יודעים פחות או יותר מהי הבעיה ולכן כבר בשיחת טלפון תוכלו לקבל טווח מחירים ממספר אינסטלטורים, לשם השוואה חפשו ברשת מחירון אינסטלציה. בדקו עד שלוש הצעות מחיר ובחרו את המתאימה ביותר.

השתמשו באתרי האינטרנט הרבים המציעים חוות דעת וסקרי שביעות רצון על נותני שירות, באתרים אלו תוכלו לקבל המלצות וגם דירוג ספקים לפי סיווג השירות אותו אתם מחפשים.

בדקו מהו זמן התגובה, גם אם יש צורך לשלם מעט יותר אבל בעל השירות מבטיח לכם להגיע מוקדם יותר מכל אחד אחר, זה כדאי ואף מומלץ.

המלצות ממכרים אודות בעלי מקצוע הם אופציה טובה, שכן, חבר לעבודה, בן משפחה ועוד, תוכלו לקבל חוות דעת מאדם שאתם מכירים ולבחור את נותן השירות המתאים ולדעת שאתם בידיים טובות.

מחירים זולים לעיתים עולים ביוקר, אל תתפתו להצעות זולות במיוחד, כולנו נתקלנו לא פעם בבעלי מקצוע שמבטיחים מחיר זול אבל גם עושים עבודה זולה, לחלופין יש בעלי מקצוע שנותנים הצעת מחיר זולה אבל תוך כדי התיקון "נזכרים" שיש עלויות נוספות…

יש לכם בעיה דחופה? מחפשים אינסטלטור 24 שעות? המחירים במקרים כאלה הם גבוהים במיוחד, בדקו האם המקרה סובל דיחוי לכמה שעות ותוכלו לחסוך כסף רב. בחרו נותן שירות מאזור המגורים שלכם, למשל אם אתם צריכים אינסטלטור בתל אביב אל תזמינו מישהו מראשון לציון.

ומה עם בעיות קטנות? לפעמים אפשר לפתור לבד! ברז דולף? סתימה בכיור? צאו לטיול קצר בחנות כלי בניין או באחת מרשתות עשה זאת בעצמך והתייעצו עם מנהל המחלקה או החנות, יש פתרונות זולים שניתן ליישם לבד.

הצעות מחיר משתלמות אודות אינסטלטורים ניתן לקבל באתר www.inss.co.il

כתיבת תגובה