איך לבחור חברת ניקיון?

עוברים דירה?רוצים לבצע ניקיון יסודי בבית? ייתכן ואתם זקוקים לחברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון. אולם, לא כולם יודעים כיצד לבחור חברת ניקיון שתספק את צרכי הניקיון הדרושים וגם לא תגבה מחיר גבוה מדי.

חברת ניקיון לדירה חדשה

במידה ועברתם לדירה חדשה, מרבית הסיכויים הם שתצטרכו לבצע ניקיון יסודי בטרם תיכנסו אליה. במידה ובעל הדירה  לא היה נדיב דיו ועשה זאת עבורכם, תצטרכו להיעזר בחברה המספקת שירותי ניקיון.

חשוב להפריד ולציין בנקודה זו כי ניקיון בתים שונה באופן מהותי מניקיון משרדים ולכן כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון יש לבדוק האם החברה מספקת שירותי ניקיון המתאימים גם לבתים פרטיים או לבתי דירות.

מומלץ לקבל המלצות מחברים או בני משפחה אשר התנסו בעבר עם חברת ניקיון כזו או אחרת, ובררו עמם לגבי המחירים הנהוגים בשוק.

שירותי ניקיון משרדים

בעבודה משרדית, חשוב גם ההיבט האסתטי, ולכן גם במעבר אל משרד חדש או בניסיון לרענן את מראה המשרד, חשוב לפנות אל חברת ניקיון שתספק שירותי ניקיון למשרדים.

יש למנות איש קשר שיטפל בתהליך מול החברה המספקת שירותי ניקיון, כדי להבטיח שלא תהיינה תקלות שונות. איש הקשר יברר את כל הפרטים החשובים בטרם מתחילים בעבודת הניקיון, הוא גם יבדוק את המחירים המקובלים לגבי ניקיון משרדים.

יש לבחור בחברה הנראית אמינה ובעלת אנשי ניקיון המסוגלים לבצע ניקיון משרדים.

מומלץ לבדוק האם חברת הניקיון אותה אתם בוחרים לביצוע ניקיון משרדים היא בעלת ניסיון בניקיון משרדים והאם החברה המספקת שירותי ניקיון יכולה לספק את השירות במהירות וביעילות כך שלא תנטרל את כל עובדי המשרד למשך יום שלם.

ניקיון חדרי מדרגות

גם בבניין משותף יש לדאוג לפן של ניקיון חדרי מדרגות. חדר המדרגות בבניין הוא כרטיס הביקור של הבניין כולו, ולכן ניקיון חדרי מדרגות הוא חשוב ומשמעותי כמעט כמו ניקיון הדירה או ניקיון המשרד.

במרבית המקרים, מי שאמון על ניקיון חדר המדרגות הוא ועד הבית ויושב ראש ועד הבית. אולם, חשוב שגם לדיירים תהייה "מילה" בנושא ניקיון חדר המדרגות. הסיבה היא פשוטה, שכירת חברת שירותי ניקיון שאיננה יעילה מספיק בניקיון חדר מדרגות עלולה ליצור מראה לא אסתטי ולא נקי דיו לחדר המדרגות ולבניין כולו. חשוב שגם הדיירים יהיו מעורבים לפחות בשלבים הראשונים של בחירת חברת שירותי ניקיון כדי להימנע ממצבים לא נעימים.

בין אם בוחרים חברת ניקיון לביצוע עבודות ניקיון  לבניין משותף, בית פרטי או משרד גדול, חשוב להקפיד שחברת הניקיון אותה בוחרים תהייה יעילה ואמינה ושעובדיה יעשו את עבודתם נאמנה. המחיר הוא שיקול מהותי, אך הוא אינו חזות הכל, וחשוב לבחור חברת ניקיון שתהייה טובה ויעילה ולא יותר מדי יקרה.

כתיבת תגובה