איך לשכור שירותי ניקיון?


איך מוצאים בעלי מקצוע בתחום הניקיון?

גם אם אתם לא אוהבים לנקות בעצמכם, סביר להניח שאתם מעדיפים להתגורר ולעבוד בסדר וניקיון. וממש לא קשה להבין למה, מגיל אפס אנו מורגלים לסדר וניקיון, כאשר יש פחות לכלוך יש שמירה על היגיינה ובריאות, ובקיצור, כשהכל נקי האוויר יותר טוב וכך האווירה כולה.

העניין הוא שקשה למצוא את הזמן לטפל בניקיונות בכוחות עצמנו אז אנו מעדיפים להזמין נותני שירות מקצועיים למטרות אלה. אך יש לא מעט סיפורים הנוגעים לאנשים תמימים אשר לקחו לעבודה חברות ניקיון וקיבלו שירות רע, מנקים שקבעו איתם ולא הגיעו, חברות המספקות שירותי פוליש שהרסו את הרצפה בשימוש בחומרים זולים, או אפילו מקרים שבהם הדבר היחיד שעבר ניקוי הייתה תכולת הבית…

אין לכם זמן לשבור את הראש עם קרצופים וחומרי ניקוי? מחפשים שירות הברקה קריסטלית או לנקות את הדירה לאחר שיפוץ? רוצים חברת נקיון? איך ניתן למצוא את אנשי המקצוע הכי טובים בקטגוריית הניקיון?

– מומלץ להזמין את שירותי הנקיון מבעוד מועד, בייחוד כשאתם מתכננים לשפץ במהלך חודשי הקיץ ובתקופות פסח וראש השנה.

– אסור להסתפק בהצעת מחיר לנקיון הבית שניתנה בטלפון. הקפידו ובקשו מנותן השירות שיבוא לראות, ושיתן את הצעת המחיר במסמך כתוב.

– אל תכנעו לפיתוי שבשירותים ממי שנתן לכם הצעות מחיר שנשמעות זולות במיוחד. שירות פוליש וניקיון לדירת שלושה חדרים תחת 1,200-1,300 ש'ח אמור להעלות אצלכם תהיות.

– חשוב מאד לוודא שהצעת המחיר שקיבלתם לשירות הנקיון לוקחת בחשבון שימוש במכונה, כדי שרק לא תישארו תקועים עם בעל מקצוע שמשתמש רק בסמרטוט ודלי.

מתאים לכם למצוא סוג שירות 2? בקרו גם בבלוגים בקטגוריות שירותי ניקיון או נקיון משרדים. גלישה נעימה!

כתיבת תגובה