איך פותרים מבחן באנגלית

מכירים את המצב הזה שבו מישהו מתחיל לדבר באנגלית ואתם רק מהנהנים בראשכם כדי להימנע ממבוכה? רוצים לשנות זאת?

נראה שיותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם הם בעלי בקיאות באנגלית ברמה כלשהי. מעוניינים לשפר גם אתם את השליטה בשפה עם לימוד אנגלית עסקית?

אנו זקוקים לאנגלית בחיינו האישיים לשם תקשורת עם אנשים בעולם, לשם נגישות משופרת למאגרי מידע ולהתנהלות עסקית. אין ספק, תחום העסקים כולו מתנהל כמעט תמיד באנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון לפיו ככל שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרשת ידיעה מעמיקה יותר בשפה האנגלית.

למה בעצם ללמוד אנגלית? היתרונות הם רבים, וביניהם:

– בקיאות באנגלית משפרת את מידת הצלחתנו בבית הספר, ובייחוד באוניברסיטה, במסגרתה מסתמכים על טקסטים אקדמיים הכתובים באנגלית.

– למטרת שיפור יכולת ההעסקה בישראל וברחבי העולם והשמה בתפקידים המתנהלים גם באנגלית. אנגלית משמשת עבורנו כשפה הבינלאומית הנפוצה והמקובלת ביותר בעולם, בפגישות עם שותפים ולקוחות מחו'ל, בתכתובת עם חברות ממעבר לים וכאשר אנו זוכים להשמה בסניפים במדינה אחרת. לעתים קרובות, מי שאינו דובר את השפה נוטה להתקע מאחור.

– לימוד שפה נוספת על שפת האם מהווה אימון בריא למוח האדם ותרומה נאה לשיפור כושר החשיבה.

– הרחבת עולמנו התרבותי בעזרת סרטים, תכניות טלוויזיה, סיפורת, שירה, ואף מגזינים אשר יוצאים לאור באנגלית. ובייחוד במסגרת האינטרנט שם מרבית האתרים מתנהלים לחלוטין באנגלית.

אלו רק מעט מהיתרונות שבלימוד השפה, וניתן לכלול גם את האפשרות לטייל בחו'ל בנוחות ובביטחון ואפילו את הסיבה הפשוטה של שאיפתנו לשיפור עצמי.

אז אם מעניין אתכם לשמוע על לימוד אנגלית, ניתן למצוא מגוון תוכניות ובתי ספר שיסייעו לכם להעמיק את בקיאותכם בשפה. בין אם אתם רוצים לימוד אנגלית מדוברת או לימוד אנגלית בסיסית, החליטו מה מתאים לכם והיכנסו לעניינים. תתפלאו לגלות כמה מהר תוכלו להשתפר!

ואם לימוד אנגלית מעניין אתכם, אולי יעניין אתכם גם אתר שיטות לימוד אנגלית או ללמוד לקרוא אנגלית. גלישה מהנה!

כתיבת תגובה