אינסטלטורים

מתי צריך אינסטלטורים?

אנו נדרשים למצוא בעל מקצוע אינסטלטור בעת בעיה בצנרת המיים בבית או במשרד או בעת רצון לשנות את מבנה החדרים בבית. תקלות אופייניות לקריאה לאינסטלטורים הם תקלות באינסטלציה כמו נזילות בברזים של אמבטיה, כיורים, נזילות בקירות (רטיבות), נזילות בחדר השירותים ועוד.

בעיות אינסטלציה

נזילות בברזים של כיורים ניתן לפתור ע"י החלפת הברזים או החלפת האטם של הברזים לפי אופי הבעיה. לא כדאי להישאר עם ברז דולף כי זה יכול לגרום להצפה של הבית במים. במקרה של הצפת הבית במים אינסטלטורים יגיעו עם ציוד שאיבת מיים – משאבת מיים ומאווררים לייבוש המיים.

ישנם תקלות שניתן לפתור לבד כמו נזילות בכיורים ע"י הזרמת חומר פותח סתימות בכיור לפני קריאה לאינסטלטורים.

תקלות של נזילות בצנרת אינסטלציה ניתן לפתור ע,י ציוד של איתור נזילות שנמצא אצל אינסטלטורים. לאינסטלטורים ישנו ציוד שממפה איזורים חמים וקרים בצנרת האינסטלציה וכך יכול לאתר את הנזילה. דרך נוספת לאיתור נזילות מיים ע,י אינסטלטורים היא ע"י העברת מצלמה זעירה בצנרת המיים וצילום האיזורים ובכך מציאת הנזילה.

מה לעשות לפני הזמנת אינסטלטורים?

כדאי להתקשר למספר בעלי מקצוע. אפשר למצוא בעלי מקצוע אינסטלטורים באינטרנט בחיפוש בדפי זהב, חיפוש בלוחות באינטרנט, חיפוש בעיתון וקבלת המלצות ממכרים. בעת פנייה לאינסטלטורים כדאי לבקש הצעת מחיר לבעיית האינסטלציה ואם זו עבודה גדולה אז לקבל הצעת מחיר בכתב.

בשיחה עם אינסטלטורים כדאי לבדוק האם בעלי המקצוע אדיבים, מה הזמינות שלהם ומה רמת המקצועיות.

בעת ביקור אינסטלטורים בבתכם.

כדאי להיות בבית ולראות את ביצוע העבודה.

לאחר ביצוע עבודת אינסטלטורים

תוודאו כי העבודה נעשת כראוי, המליצו על אינסטלטורים טובים למכרים.

כתיבת תגובה