איפה יש מקומות לחתונה?

חתונה היא עסק שמכניס הרבה מאוד כסף להרבה מאוד גורמים, ובראשם לאולמות ולגנים. איך תדעו שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם? איך תעברו את את תקופת הארגונים וההכנות בלי להשתגע? בחיפושים אחר מקום לחתונה? על אילו דברים תהיו חייבים לדאוג לברר ולאילו עניינים הכרחי לשים לב מראש בעת בחירת מקום ליום האירוע שלכם?

בתחילה בקרו בגן או באולם להתרשמות – העיצוב, מידת האיבזור, הנוחות ותחושת המרחבים שהוא נותן. שימו לב שאתם בודקים, האם יש חצר? האם היא גדולה מספיק כדי להכיל את כל האורחים שלכם? האם יש זרימת אוויר טובה במקום? האם המקום נקי? כל זאת מומלץ לעשות כאשר יש בו אירוע, אך זיכרו שאולי החוגגים הוסיפו מגוון דברים שאינם כלולים בחבילה הבסיסית.

בפגישה, בקשו שיראו לכם רשיון עסק בתוקף והקפידו לברר אם האולם או הגן עומד בתקנות הבטיחות, מבחינת מספר יציאות חרום, מטפים מוכנים, גישה לצוותי חילוץ, ובדיקה שאין בו שום מפגעים כמו חוטים שרופים, נזילות וכדומה.

בררו מה השירות כולל. מה שחשבתם שזול עלול לא לחשב שרותים בסיסיים, עליהם משלמים בנוסף.

מרבית המקומות מציעים עסקאות חבילה לבעלי השמחה הכוללות צלם, תקליטן ואפילו מעצב אירועים. בחירה כזו עשויה לחסוך לכם המון, אך שאלו מבעוד מועד גם עם נותני שירות חיצוניים אם הדבר באמת כל כך משתלם והאם הספקים באמת שווים.

יש מקומות המגבילים לעתים את המוזמנים בשעת הסיום. בררו לעומק עד איזה שעה אפשר להשאר במקום, כדי שלא תצטרכו לשלוח את המשפחה שלכם הביתה בשעה מוקדמת מדי.

חייבים למצוא תכנון חתונה? לא מצליחים להשיג מקומות לחתונה? ההחלטה על מקום לאירוע שלכם היא דבר מסובך, אך בהתחשב בכך שזו זאת ההוצאה המשמעותית ביותר, לכן זה רק בסיסי שתדעו שאתם זכאים לקבל את השירות הכי טוב ואת כל הדברים שביקשתם ועליהם התבקשתם לשלם. אז שימו לב לפרטים והשתדלו לוודא הכל, כי עדיף להיות נודניק על פני אכזבות מיותרות.

לקבלת פרטים נוספים בנושא מקומות לבר מצווה, בקרו עכשיו באתר www.ganvradim.co.il/ כדי שתוכלו לעבור את תכנון האירוע שלכם, גדול ככל שיהיה, בשקט.

כתיבת תגובה