איפה להתחתן

הגיע הזמן! אתם מתחתנים? נכון חתונה זה עסק לא קל ולא מה שחשבתם?. מלבד השינוי הגדול בחיים, גם האירוע עצמו הוא משימה לא קטנה – מה עושים כדי להפוך אותה למהנה עבורכם ועבור כל המוזמנים שלכם? כמה נפלא שמגיעים לפעמים אירועים גדולים אשר מפרים לרגע את שגרת היומיום המתישה.

בדרך לחתונה? מזל טוב! אבל לפני שמתחילים ללקק את המעטפות ולשלוח את ההזמנות לכל מי שמכירים עלינו להחליט מהו המקום שבו נערוך את האירוע. ההחלטה אינה פשוטה, שכן המקום שבו יתקיים הערב המיוחד שלכם יכול להרים או להפיל את האירוע, ונשאלת השאלה מה מתאים יותר- גן אירועים או אולמות חתונה?

זה לא משנה מה תאמרו, ברוב הגדול של המקרים גני אירועים משרים אווירה מרשימה יותר מהאולמות- השטחים הירוקים רחבי הידיים, ניחוח הצמחייה המוריקה באוויר הפתוח, סביבה כפרית קסומה כולם תרמו את חלקם לפופולריות של גני אירועים בתקופה האחרונה. קשה מאוד להתחרות בתחושה הייחודית שגן אירועים משרה על האורחים. כמו כן, במרחבים האדירים שנותן הגן,בקלות תוכלו להכניס את כל בני המשפחה והחברים מבלי לדאוג מצפיפות יתר.

אבל כמו כל דבר אחר גם אווירה קסומה עולה כסף, והרבה. כמו כן, לא הכל חולקים את רגשות הכיסופים אשר עולים בלבכם עם ניחוח הרפת במושב. יתר על כן, חשוב לדעת שמרבית גני האירועים מופעלים ללא האישורים הדרושים ואתם עלולים למצוא עצמכם ביום החתונה עם 500 מוזמנים וללא חופה, רק מפני שהמקום נסגר על ידי המשטרה. יתרה מזאת, גנים רבים ממוקמים באזורי מגורים אז אל תבנו על קרחנות עד אמצע הלילה, מכיוון שלשכנים לא יהיו בעיות לבקש מכם להנמיך את המוזיקה כבר בשעה אחת עשרה.

אולמות אירועים אולי נשמעים כמו בחירה מיושנת, אך יש המון אולמות יוקרה שיערכו לכם חתונה שלא תבייש את המאיון העליון, עבור מחיר נמוך משמעותית מרוב גני האירועים. כמו כן, בהיותו מקום ממוזג ומסוגר, אולם אירועים מתאים לכל מזג אוויר, גם בערב שרבי במיוחד וגם ביום סגריר שיהרוס בוודאות את האירוע, את מצב הרוח של המוזמנים (ואת עיצוב השיער של הכלה). קיום האירוע באולם מבטיח שלא יהיו מעופפים למיניהם, מבנה ממוזג ונוח ובמיקום שמאפשר לכם לרקוד עד הנץ החמה.

רוצים לארגן חתונה מיוחדת? כנסו לאתר גן או אולם www.wllw.co.il

כתיבת תגובה