אירוח דרוזי ברמה אחרת

להיות בארץ – להרגיש בחו'ל. צימרים הם הפתרון. כולם זקוקים לכמה ימי חופש מדי כמה חודשים בכדי לעזוב מאחור את כל הלחצים. אין דבר מוצלח מ-צימרים לזוגות לשם הסחת דעת מהמשרד לכמה ימים ולתת לכם את הזמן להירגע.

בעשור האחרון זוכה ענף הצימרים לתנופה גדולה ולא קשה להבין למה. דבר ראשון הוא הזמינות הגדולה של צימרים רומנטיים ברחבי ארצנו, דבר שמאפשר לישראלי הממוצע לממן בקלות נופש ברמה גבוהה, גם בשיאה של העונה.

בנוסף, צימרים משפחתיים מציעים לכולם את היכולת להזמין נופש מדהים בפשטות ובקלות. נופש מקומי משמעותו הזמנה קצרה דרך הטלפון והגעה למקום באופן עצמאי, ללא הצורך להתעסק עם טיסות בשעות לא נוחות, דרכונים, או ביטוח רפואי.

ואולי הדבר המשמעותי ביותר הוא השקט והרוגע שצימרים מציעים. שלא כמו בתי מלון הומי אדם, צימרים דרוזיים הארץ, בדרומה ובמרכזה ממוקמים לרוב הרחק מהערים הגדולות וההומות, ביישובים אשר יכולים להציע את האווירה האידאלית לסופ'ש של שלווה.

זו אולי גם הסיבה העיקרית שבגללה צימרים הפכו לחלופה המועדפת אצל מי שמעוניין בחופשה רומנטית. לא תמצאו דבר נפלא יותר מלהתעורר בבוקר לקול ציוץ ציפורים, כשמבעד לחלונות נראה נוף טבעי ירוק ורענן. כל פעם שאומרים אירוח דרוזי אומרים סופשבוע של אהבה – בקתה מרווחת ומאובזרת במזרן איכותי, קמין, ג'קוזי, מערכת קולנוע, מטבח קטן ובעצם, כל מה שזוג צריך בכדי שלא יצטרך לצאת מהצימר לכמה ימים…

אז אם גם לכם מתחשק על קצת חופש, חזרו בהקדם ותוכלו לקרוא את הטקסטים בנושא צימרים.

כתיבת תגובה