איתור עורך דין בקריות לענייני גירושין

מחפשים אחר עורך דין לתיק הגירושין שלכם? חשוב לבחור בעל מקצוע מנוסה ויעיל על מנת להיות מיוצגים ברמה הגבוהה ביותר. גירושין הם מאבק לא פשוט המעורבים בו אמוציות, כספים ויחסי משפחה. עו"ד טוב יעזור לכם לצלוח אותם כראוי.

שיעור המתגרשים בישראל עומד כיום על כשליש מכמות הנישאים מדי שנה. הנתון המדהים הזה מצביע על כך שישנה עליה חדה בפונים לגירושין בעשור האחרון ומסיבות רבות: לחץ כלכלי, אי התאמה, אלימות במשפחה, בגידות ועוד סיבות שונות.

גירושין הם הליך ארוך במרבית המיקרים ומדובר על מספר חודשים ואף שנים עד שהסכם הגירושין מגיע לסיומו ויוצאים לדרך חדשה. חשוב כי את ההליך כולו מהשלב הראשון ועד האחרון תעשו בצמוד לעורך דין שעוסק בדיני משפחה כתחום עיסוק עיקרי שלו והוא בעל ניסיון בנושא זה.

מהם דיני משפחה?

דיני משפחה הינם תחום עיסוק של עורך דין העוסק בכל הקשור למשפחה ובעיקר יחסים של בינו ובינה (גירושין) או בין הורים וילדים (צוואות וירושות). עיקר העיסוק בתחום זה הוא סביב נושאים רגישים הקשורים ליחסים פנים משפחתיים ועל כן חשוב למצוא עו"ד שיהיה בעל ידע בתחום, עם כימיה טובה ביחס אליכם ובעיקר יכולת לנהל את המערכה כולה ללא אמוציות ורגשות יתר הקשורים למיקרים רבים שכאלו.

מהם עיקרי העיסוק בנושא גירושין?

בתחום הגירושין תחומי העיסוק שעל עורך הדין לטפל בהם הם מגוונים ובעיקר:

משמורת והסדרי ראיה – מאבק על משמורת ילדים הקשורים למי יחזיק את הילדים ברשותו הם בעלי השפעה רבה גם על סעיפים נוספים דוגמת תשלומי מזונות, אך בעיקר משמעותיים מאוד ליחסים בין האב לילדיו או האם וילדיה. אל קבלת המשמורת שבמרבית המיקירם ניתנת לאם, חשוב לקשור תא הסדרי הראיה שיסוכמו מראש ואשר יפרטו את הימים והשעות בהם האב יהיה ררשאי לבקר את ילדיו או להחזיק בהם ברשותו.

דמי מזונות ילדים ואישה – תשלום דמי מזונות הינו אחת הסוגיות המורכבות שנאבקים עליהם, שכן מדובר בתשלומים שעל הבעל לשלם לאישתו שתהפוך לגרושתו במשך שנים רובת בהם לא יחיו יחדיו. במידה והילדים נותרים במשמורת מלאה שלה, הוא ייאלץ לשלם גם עבור כלכלתם והדבר הינו עול כלכלי כבד עבור מרבית הגברים. על כן חלוקה נוחה לעיכול של תשלומים אלו קריטית ליציאה לשלב בית לאחר הגירושין.

חלוקת הון ורכוש – בעת גירושין מחלקים הכל בצורה זאת או אחרת, דירה, כספים ורכוש שניצבר יחדיו ואף שלא יחדיו. חשוב להגיע לחלוקה צודקת והוגנת כלפי כל הצדדים מבלי שצד אחד ירגיש שנותר עירום מנכסיו או מכספים וכי הוא בעמדה קשה להמשך התקדמות בחייו הלאה.

ישנם סעיפים חשובים נוספים בהסכמי גירושין אך אלו ללו ספק המרכזיים שבהם.

כיצד בוחרים עורך דין לגירושין?

הדרך הטובה היא המלצה מפה לאוזן, אך אם אין כזאת בנימצא, יש לחפש אחר עורך דין בקריות, עורך דין בחיפה, עורך דין בקרית אתא או בכל מקום אחר בארץ בו אתם מצויים ולבחור על פי הממצאים באינטרנט ולברור כמה שניתן על בסיס כימיה אישית והתרשמות אודות הנכונות שלו לנצח עבורכם את משפט הגירושין.

 

signup

מחפש חברת קידום אתרים מקצועית ? http://www.signup.co.il/ - פתרונות מקצועיים לעסק שלך !

כתיבת תגובה