אמקור מקרר לתיקון

איזה מקרר יש לכם? האם אתם מרוצים ממנו? האם הוא עושה בעיות, או שפשוט נמאס לכם להסתכל על אותו מקרר כבר חמש עשרה שנה?

עוד יום חם, לא יוצאים מהמזגן כי האוויר כל כך לוהט, השמש כמו כדור אש והזיעה מדביקה את הבגדים לגוף. לא ביקשנו הרבה, להיכנס הביתה, לפתוח את דלתות המקרר ולהוציא ממנו בקבוק מים קרים. אך מהן האפשרויות העומדות בפנינו כאשר הוא מתקלקל? כיצד שוכרים טכנאי מקררים? איך ניתן לשמור על המקרר והמקפיא שלכם מפני תקלות לאורך זמן? אילו סוגי מכשירים מומלצים לקניה?

שהרי הבעיה במקרר לא תקין היא גדולה יותר מאשר רק מים חמימים, ותקלה שמונעת את צינון המזון שלנו אומרת פגיעה בטריות שלו, מפתחת עובש ופטרת, מעלה ריחות רעים, וכמובן בזבוז של המון כסף על מוצרים שנזרקים לפח מהר יותר.

מתעניינים בפרטים על תיקון מקררים? להלן קצת אינפורמציה שימושית בתחום המקררים:

כדי לשמור על המקרר והמקפיא שלכם, הציבו את המכשיר בפינה מוצלת, בריחוק קל מהקיר, ואל תפתחו את הדלתות יתר על המידה. בנוסף לכך, שימרו על פתחי כניסת האוויר פנויים למעבר אוויר והשתדלו לא להפעיל את המקרר על עוצמה גבוהה אם אין חובה בכך.

חייבים תיקון מקרר? בידקו אם המקרר שלכם עדיין זכאי לאחריות היצרן. במידה ולא, תידרשו לשלם 200 שקלים לפחות עבור ביקור טכנאי ותוספת עבור התיקון עצמו.

נדרשתם לתקן? בקשו אחריות על התיקון.

מחפשים מקרר חדש? מכשירים מתוצרת ישראלית ותיקונם הם בדרך כלל זולים יותר ממקררים אמריקניים ואסיאתיים, זאת בעוד האיכות שלהם לא נופלת מהם. אם אין בעיית תקציב, תוכלו לקנות מקרר איכותי ומעוצב הכולל תכונות נוספות כגון בקרת קירור מתקדמת ומרחב גדול יותר מהמכשירים הפשוטים.

למידע נוסף על טכנאי מקרר או נושאים אחרים בתחום, תנו הצצה באתר טכנאי מקרר בירושלים. יום טוב!

כתיבת תגובה