אני סומכת רק על חשמלאי מוסמך

כמה מאיתנו קיבלו הודעות בפתח הבית על חשמלאי שמטפל בכל סוגי תקלות חשמל, החליטו להזמינו לטיפול בבעיית חשמל, וקיבלו הצעות מחיר מופרכות או עבודות לא מקצועיות ולא היו  מרוצים מכך. במאמר זה נסביר כיצד ולמה חשוב למצוא חשמלאי מוסמך אמין ומקצועי ולא להתפשר על כל חשמלאי

אז למה דווקא חשמלאי מוסמך?

חשמל הוא חלק גדול מחיינו, אנחנו זקוקים לו בכל שעות היום והלילה בין אם זה בבית או בעבודה, כמעט כל מוצר שבו אנו משתמשים כיום  הוא מוצר חשמלי ולחשוב על חיים ללא חשמל זה כמעט בלתי אפשרי. מה קורה כאשר יש תקלת חשמל החשמל שאליו כל כך התמכרנו אינו זמין יותר? לפעמים אנחנו משתמשים בחוש הטכני שלנו בתקלות חשמל בסיסיות כמו למשל להחליף מנורה או להחליף שקע חשמלי ועוד כל מיני דברים בסיסים שאנחנו חושבים שאנחנו יכולים לתקן בעצמנו, אבל כאשר זה מגיע לתקלות יותר רציניות ומורכבות כדאי מאוד לסמוך על בעל מקצוע מיומן ולכן חשוב מאוד להזמין חשמלאים מוסמכים ומקצועיים.

חיפוש חשמלאי מוסמך

הדרך הכי פשוטה לחפש חשמלאי מוסמך היא בדרך כלל דרך השכנים, אבל לעיתים בעלי מקצוע אלו מתגלים כלא אמינים. אני וודאי לא מתמצאת בנושא תקלות חשמל ולכן גם אני לא אוכל לדעת לזהות את רמת מקצועיותו ואמינותו של אותו חשמלאי שיכול לרמות אותי בקלות. פניתי לחברה קרובה שהמליצה לי על אתר יצאת גדול ששם מצאתי מבחר עצום של בעלי מקצוע בין הטובים והאיכותיים שיש בנמצא, אשר צוינו באתר כבעלי מקצוע אמינים. הזמנתי לביתי חשמלאי מוסמך מומלץ מהאתר, שהתייצב אצלי במהירות וטיפל בבעיה במלוא המסירות תוך כדי שהוא מסביר לי את חומרת התקלה ופתרונה ולאחר שסיים ווידא שאני יצאתי מרוצה מאופן עבודתו, הוא גבה ממני סכום סמלי ומכובד (יש באתר יצאת גדול גם מחירון בעלי מקצוע) וכמובן השאיר לי את כרטיס הביקור שלו למקרה של כל תקלה כדי שאני אפנה ישירות אליו.

חשמלאי מוסמך או עוזר חשמלאי

כשאתם מזמינים בעל מקצוע חשוב מאוד  שהוא יהיה בעל ניסיון של כמה שנים אני חושבת שיש הבדל עצום בין חשמלאי מוסמך לעוזר חשמלאי, עוזר חשמלאי הוא יותר איש עזר ולא איש מקצוע והניסיון שלו הוא אך ורק מעבודות שאליהם הוא מתלווה עם חשמלאי מוסמך ולכן כדאי שתשקלו טוב לפני שאתם מזמינים עוזר חשמלאי כדי שלא תאלצו להזמין בסופו של דבר חשמלאי מוסמך שכפי שציינתי, הרבה יותר מקצועי ויסודי ושביצע מגוון עבודות חשמל ושצבר במהלך השנים ניסיון רב.

לסיכום, חשמלאי מוסמך זו הבחירה שלי

אם נסכם את כל שכתבתי, אני אבחר להזמין חשמלאי מוסמך בשל מקצועיותו אמינותו והכי חשוב, לשם הביטחון שלי. חשמלאי מוסמך לרוב ידייק בזמן ההגעה ועל פי רוב גם יעמוד במילה שלו. על חשמלאי מוסמך כזה אוכל להמליץ למקורבי ולזמנו לתקלות חשמל עתידיות. כל זה באמת מקל על הבחירה בין עוזר חשמלאי לבין חשמלאי מוסמך.