בוטוקס-וקמטים דינמיים

בוטוקס היום נפוץ מאד. כמעט כל אחד שמע על בוטוקס אבל לא כולם מבינים בדיוק מהו בוטוקס למה הוא טוב? מה מטרת השימוש שלו. חשוב לציין שטיפולי בוטוקס מתאימים לגברים ולנשים כאחד. יתרון חשוב לטיפול בוטוקס הוא בפשטות שלו. הזרקת בוטוקס הוא טיפול פשוט והפולשנות לשו היא מינימאלית. הוא צריך להיות מבוצע רק על ידי רופא מומחה, ומטרתו העיקרית היא להיפטר מקמטי הבעה דינמיים הנמצאים בחלקים שונים בפנים שלנו.

קמטים דינמיים נוצרים מהבעות פנים המורכבות משרירים רבים בפנינו. חיוך,בכי, אכזבה כל אחד מהרגשות ומהתחושות שאנו מרגישים באות לידי ביטוי בפנינו. ישנו תזמון מדויק ועדין של כל השרירים יחדיו על מנת ליצור הבעות אלה בניצוחו של מוחינו. וישנם הבעות פנים שחוזרות ונשנות על עצמן פעמים רבות. כתוצאה מחזרה על אותה הבעה שוב ושוב במהלך חיינו נוצרים קמטים וקמטוטים שונים בפנים שלנו.

קמטים אלו הם קמטי הבעה, המופיעים באזורים קבועים בדרך כלל. אזור העיניים,אף,פה,מצח,ובין הגבות. בוטוקס מיועד לשימוש רק על השליש העליון של הפנים. מטרתו לא למלא קמטים ולא לעבות שפתיים. מטרתו היחידה היא לעזור לנו להיפטר זמנית מקמטי דאגה,צחוק,פליאה ועוד כל עוד מדובר על השליש העליון של הפנים.

חשיבתו של חומר הבוטוקס והרופא המטפל הוא קריטי כיוון שחשוב לעשות את הזרקת הבוטוקס נכון כך שלא תפגע ההבעה הטבעית של הפנים, והתוצאה היחידה תהיה פנים צעירים ורעננים יותר. בטיפול בוטוקס באזור המצח ניתן אף לייצר אפקט של הרמת גבות.

ככל שאנו מזדקנים הפנים שלנו הופכים ליותר חרושי קמטים, ולכן לפעמים מותר לנו מראה של אדם כעוס או זועף על ידי הזרקת בוטוקס ניתן לשוות לפנים מראה נינוח יפה ורגוע.

בפרופורציה אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק לצורך הזרקת בוטוקס. בואו לפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.

בלוג נוסף

כתיבת תגובה