בחירת אולם אירועים מול גן

כולם מעוניינים באירוע באווירה יוקרתית וקסומה, ומה משפיע על הפרמטר הזה הכי הרבה אם לא מקום האירוע? כמה נהדר שיש בחיינו מאורעות משמעותיים אשר מפרים לרגע קצר את שגרת החיים המתישה והמשעממת. מתחתנים? שפע ברכות! אך לפני שכבר תתחילו למלא את המעטפות ולשלוח את ההזמנות לכל מי שמכירים צריכים להכריע לגבי המקום שבו תערכו את הארוע שלכם. בסופו של דבר תמיד עולה השאלה מה עדיף- גן אירועים או אולי אולם?

לא יעזור לכם, כמעט תמיד גני אירועים הם פשוט יותר מרשימים מאולמות אירועים- מוקפים בפרדסים או בשדות ירוקים, ניחוח של צמחייה מוריקה באוויר הפתוח, הסביבה הכפרית היפהפייה נתנו את חלקם לפופולריות של גני הארועים במהלך השנים האחרונות. כמעט אי אפשר להתחרות בהרגשה הייחודית שגן אירועים איכותי משרה על האורחים. בנוסף, במרחבי הענק שמספק לכם הגן,אתם יכולים בקלות להביא את כל העולם ואחותו בלי לדאוג מצפיפות יתר.

אך כמו כל דבר אחר בחיים גם אווירה קסומה עולה כסף, והרבה. וגם לא כל אחד חווה את תחושת הערגה שעולה בליבכם עם ריח האורוות במושב. יתרה מזאת, חשוב לדעת שרבים מהגנים פועלים ללא אישורים דבר שאומר שאתם עלולים למצוא את עצמכן ביום החתונה עם חמש מאות אורחים וללא חופה, רק מפני שהמקום נסגר על ידי הרשויות. יתר על כן, חשוב לזכור כי מרבית הגנים ממוקמים בתוך אזורי מגורים ולכן אין מה לתכנן כל ריקודים עד אור הבוקר, כי לשכנים לא יהיו בעיות לבקש מכם להפסיק להרעיש כבר בשעה אחת עשרה בלילה.

אולמות אירועים אולי נשמעים כמו אופציה מיושנת, אך לא חסרים אולמות ברמה גבוהה שיערכו לכם חתונה שלא תבייש את המאיון העליון, עבור מחיר נמוך בהרבה מזה של גן אירועים. בנוסף, עקב העובדה שזהו מקום מסוגר וממוזג, אולם אירועים מתאים לכל עונה, גם בערב שרבי במיוחד או לחילופין, ביום חורפי שיהרוס בוודאות את האירוע, את מצב הרוח (ואת הפן של החמות). חתונה באולם מבטיח שלא יהיו מיני מעופפים, מבנה ממוזג ומואר ובמיקום שמאפשר לכם להשתולל עד הזריחה.

אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד על הנושא אולמות אירועים חזרו בהקדם וקראו את המאמרים בנושאים הבאים:

גן ארועים.

כתיבת תגובה