בחירת דוכני מזון בחתונה

מהם הדברים החשובים בעת הזמנת קייטרינג לאירוע?

גם אם תשקיעו את הנשמה באירוע שלכם – בגן האירועים הכי נחשק, תביאו מופע חי שיפיל את כולם מהרגליים, תשכרו מעצב אירועים שיגרום להכל להיות פשוט יפהפה ותעניקו לאורחים עשרות ריגושים – עדיין המדד הכי משמעותי בעיני האורחים שלכם זה האוכל. מסתבר שלא רק הצבא צועדעל קיבתו, אלא גם האורחים שלכם, זו הסיבה בגללה כשבוחרים קייטרינג, פרט לטעם המנות קיימים עוד כמה דברים עליהם פשוט אסור לוותר.

מגוון מנות ותוספות: שיטת הפלאפל טוענת שלא על החומוס לבדו נרכיב את המנה, הדבר הכי משפיע זה השילוב המוצלח בין סלטים ורטבים. הישראלי הטיפוסי אוהב מבחר מנות ותוספות אשר מהן אפשר לבחור ולקשט את הצלחת שוב ושוב, ולכן, כדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, חשוב לבחור קייטרינג לחתונות שמציע מספר רב של אפשרויות.

הגשה: זו שאלה גדולה, האם ללכת על בופה אשר מקל על הכיס ונותן לאורחים מגוון ענק של מנות שמהן אפשר לבחור, או הגשה מסורתית לשולחן, שיטה שאורחים רבים מעדיפים. על פי כלל, מרבית המבוגרים מעדיפים את האפשרות השניה, אך אם רוב המוזמנים צעירים, בופה הוא הבחירה המועדפת.

קינוח: אנשים אוהבים קינוחים. פה עדיף לבחור דווקא קינוחים רגילים ופשוטים שכולם אוהבים, על בסיס שוקולדים ופירות.

הדבר שהכי קשה להחליט הוא האם לשכור קייטרינג כשר, וגם כאן מי שהכי משפיע על ההחלטה הם המוזמנים שלכם. אם עיקר הקהל מעדיפים ארוחה כשרה יש צורך להתחשב בצרכיהם, אמונת ורגשותיהם – משום שהם אלה שבסופו של דבר אמורים להנות מהארוחה.

כנראה שבחירת חברת הקייטרינג והתפריט יהיו ההחלטות החשובות ביותר באירוע המיוחד שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני המוזמנים, לכן כדאי לשקול הכל היטב – כי ההוצאה הכי חשובה היא באוכל באירוע.

אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא קייטרינג לאירועים עסקיים, קייטרינג על האש ועל דוכני מזון בחתונה, חזרו בהקדם כדי לקרוא את המאמרים הבאים שלנו על הנושא. המשך יום טוב!

כתיבת תגובה