בחירת דשא מלאכותי


אחד מבעלי המקצוע שהכי קשה למצוא הוא הגנן – בדרך כלל בגיל ארבעים-חמישים הרבה אנשים מגיעים לנקודה בחייה בה רק מתחשק להם להירגע על כסא נוח ולראות את כל מה שהספיקו עד לשלב זה – אצל חלקנו מדובר בהנאה ממקומם בעבודה, במקרה של אנשים מסויימים הדבר שמסב להם אושר זה תא משפחתי קטן וקרוב, ואצל חלק הדבר שמסב להם אושר זה בית הפרטי שלהם, בעדיפות רבה לבית פרטי עם גינה.

ואכן, קשה למצוא דבר מרגיע יותר מחצר עם גינה נאה ופורחת; פינה לישיבה ולפתוח את היום עם כוס קפה איכותי, לעשות ארוחה משפחתית כשמזג האוויר יפה, לתת לנכדים לשחק, או לגדל תוצרת ביתית. רוצים לשמוע על דשא סינטטי?

רק לעתים רחוקות יש לנו את הפנאי לעסוק בטיפול הגינה, ולכן המון אנשים בוחרים להזמין גנן מקצועי לטיפול בגינה. איך עושים זאת? לפניכם מספר עצות שימושיות לבחירת דשא מלאכותי:

– קשה לקבוע מי לקחת למטרת עבודות גינון? תמיד עדיף לקבל המלצה איכותית. נסו לברר אצל השכנים האם יש להם גנן טוב. מי שמרוצה מהגינה שלו ישמח להמליץ לכם.

– העדיפו לתאם יום ושעה קבועים, כך שתוכלו לדעת שהגינה מקבלת טיפול טוב וסדיר.

– תמיד עדיף לשכור אנשי מקצוע אשר מטפלים בכל הצדדים של עבודת הגינון ולא רק בחלק מהם: נטיעת עצים, ניכוש ודישון, הדברת כנימות ומזיקים אחרים, תכנון נוף, התאמת צמחיה ותכנון מערכות השקיה.

– ואומנם תמיד פשוט יותר לקחת קשה להחליף את תחושת הסיפוק שמסב לנו טיפול בגינה בכוחות עצמנו. אם תקדישו למרחב הזה שעתיים-שלוש בכל שבוע – כך גם תבלו בעשייה מהנה וגם תקצצו לא מעט מההוצאות על הבית.

מתאים לכם לשמוע עוד על מזרקות גינה? בקרו באתר www.al-haderech.co.il/ בו תוכלו למצוא את כל המידע, כל המחירים וכל הספקים הכי טובים. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה