ביטוח הובלות בשרון

מהם הדברים שהכי חשוב לעשות (או לא לעשות) בעת מעבר דירה?

מעבר דירה הוא עניין מורכב. אחרי כל כך הרבה מתווכים, לוחות וחוזים סוף סוף מצאתם את המקום המושלם וכעת הגיע הזמן לעבור. על פי מה לבחור הובלות הרצליה? זה ממש לא בעיה, אם מתכננים את המעבר בצורה חכמה.

על פי מה לבחור הובלות בצפון ועל פי מה לבחור הובלות במרכז? לאיזה פרטים הכי חשוב לשים לב? הרי לכם מספר טיפים מועילים :

– הזמינו הובלה ואל תעבירו בעצמכם – נכון, זה עולה יותר, אבל זה יחסוך לכם הרבה כאב גב. באופן כזה תתפנו לניהול ולפיקוח על העבודה.

– וודאו לחתום על חוזה הובלות מסודר אשר יכלול את תעריף ההובלה, הסכם הביטוח בהעברה, זמן תחילת ההעברה ופירוט של כל החפצים המועברים. חוזה העברות מסודר ומפורט יכול למנוע בעיות רבות.

– החליטו אם אתם רוצים לארוז את הדירה לבד, או אם אתם רוצים שחברת ההובלה תעשה זאת בשבילכם. אם זו לא בעיה מבחינתכם לתת למישהו זר לטפל לכם בחפצים ואם אתם מוכנים לשלם על השירות, זאת אופציה ממש טובה. אבל מצד שני, אף אחד אחר מלבדכם לא יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי…

– מעבר לבית חדש זו הזדמנות להיפטר מריהוט וחפצים עודפים. נצלו את ההזדמנות לעשות סדר ולתרום את הרהיטים, הבגדים ומכשירי החשמל שכבר לא נעשה בהם שימוש.

– רישמו באופן בולט וברור על הקרטון לאיזה חדר הוא אמור להיכנס, כך תוכלו להקל על המובילים בסידור הקרטונים ברחבי הדירה וכמובן, על עצמכם במהלך הפריקה.

מעבר דירה הוא פתיחת פרק חדש בחיים, ועל כן מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אז אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על הובלות במרכז היכנסו לאתר הובלות ירושלים ו-הובלות תל אביב, וחיזרו אלינו בקרוב כדי לקרוא את המאמרים הבאים שלנו בעניין הובלות תל אביב. קריאה מהנה!

כתיבת תגובה