ביטוח לבית פרטי

הדבר החשוב ביותר בחיינו הוא ביתנו, אחרי המשפחה כמובן, בית פרטי הוא חלומו של כל ישראלי- מקום טוב חיות בו ולגדת את המשפחה. אבל אחזקת הבית אינה זולה כלל, הוצאות רבות יכולות להקשות על חשבון הבנק, אם זה תיקון או תחזוקה ואם זה אחד הדברים החשובים והיקרים יותר: ביטוח דירה.

היום המודעות לביטוח דירה היא גבוהה מבעבר, במיוחד אחרי שהשקעתם מאות אלפי שקלים על בית חלומותיכם ואתם עדיין משלמים לא מעט {אם לקחתם משכנתא}, עכשיו נסו לחסוך בהוצאות הביטוח ובואו לקבל מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בצורה נכונה:

– לא מחכים לרגע האחרון! אחרת תשלמו יותר מבקרה הטוב או שתישארו ללא ביטוח במקרה הרע.

– שבוע עשרה ימים ואפילו חודש לפני מועד סיום הפוליסה כדאי להתחיל ולבדוק מחירים כך תחסכו כסף רב.

ביטוח דירה או ביטוח משכנתא אפשר לעשות דרך סוכן ביטוח או דרך חברת ביטוח בכל מקרה כדאי לקבל הצעות מחיר מכאן ומכאן, תופתעו לגלות פערי מחירים משמעותיים במיוחד.

– לשם השוואת המחירים הרימו את הטלפון וחייגו למספר חברות ביטוח, קבלו 3-4 הצעות מחיר ורשמו את כל הפרטים כולל תנאי התשלום.

– יש חברות המציעות הנחה גדולה אם אתם עושים ביטוח דרך האינטרנט, בדקו כמה ניתן לחסוך בדרך זאת.

– עוד פתרון טוב לחסוך בעלויות הביטוח הוא לשאול את החברים והמכרים כמה הם משלמים? אולי תוכלו לקבל המלצות ואפילו טיפים לחסכון בפוליסת הביטוח.
– בדקו היטב את פוליסת הביטוח, אם אתם עושים ביטוח תכולת דירה כדאי לבדוק מה היא מכסה ובעיקר מה היא למכסה, קראו היטב את האותיות הקטנות.

– בכל מקרה גם אם שמעתם על ההצעה הטובה ביותר בדקו הצעות נוספות, ללא עצלנות, זה לא עולה כסף ולוקח רק מספר דקות, החיסכון בחישוב שנתי יכול להיות גבוהה מאוד.

ומה עוד? שיהיה לכם המון בהצלחה!

כתיבת תגובה