ביטול חובת וויזות הכניסה לאוקראינה

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני התיירים הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות היפות באוקראינה.

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה מהיופי שלהן כפי שרואים באתרים להכרויות.

עכשיו יתאפשר לגברים מהארץ לטייל באוקראינה וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם נשים במהלך שהותו עלול להתאכזב.

התיירות האמריקאית והאירופית בשיאה ונראה שיהיה קשה לבחור הישראלי להתמודד איתם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ובטח לא למטרת חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים ומחצה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז העיר תמצא מקומות בילוי מסגנון מערבי ומועדונים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף עיר אירופאית אחרת.

בעיר הבירה קייב הכל יקר הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

הטיסות לאודסה מאוד יקרות ובעתיד נקווה שיוזלו, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובקיץ יותר יקר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, אל על טסה בימי שלישי לאודסה והחברה האוקראינית טסה גם אחת לשבוע כך שלהגיע לבלות רק בסופי שבוע בילתי אפשרי אלא מינימום לשבוע.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע לא אמליץ על האפשרות הזאת לפחות לא מאיסטנבול.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי לפגוש את הנשים המקומיות, בשונה משיטת ההכרויות שאנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות בצורה מאורגנת ולא בגפם, מגיעים לפגישות בתיאום מלא וכשנוצר קשר יזמינו אותן לביקור, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך המשרדים המקומיים ישמחו לשרת את התיירים מהארץ תמורת עמלה נכבדת.

שוק ההכרות באודסה נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים המעסיקים בחורות שיתכתבו ויצוטטו עם המנויים שלהם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד העמוס בבחורות יפות, לכל היותר תקבל פגישות.

עצם ביטול הויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את מועד בואה של האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כחוק וללא קיצורי דרך.

בהצלחה!

כתיבת תגובה