בנקאות פרטית, עסקים וחברות בחו"ל

עולם העסקים הבינלאומי מקיף היום את רוב תחומי החיים שלנו. ניתן להתיחס לגלובליזציה והאינטרנט המהיר כאבולוציה מדהימה לעולם העסקים ובעצם לכל תחומי החיים המקיפים אותנו.

בכתבה זו נתמקד בחמישה מגמות של פעילויות בינלאומיות שונות הנלקחו בעולם העסקים והבנקאות:

בנקאות פרטית – הקצפת של עולם הבנקאות וההשקעות. בנקאות פרטית היא הדרך בה העשירים מנהלים את חשבונות הבנק שלהם. בדרך כלל מתכוונים לבנקים הפרטיים בשוויץ המציעים שרותי בנקאות ברמה גבוהה ביותר וכן דיסקרטיות גבוהה. ברוב הבנקים הפרטיים בשוויץ ניתן לפתוח חשבון בנק רק אם יש לך את המינימום הכספי – כ 300,000$ בדרך כלל. הבנקים השונים מציעים שמירת סודיות חזקה, גישה לשווקי ההון הביןלאומיים,שימוש במכשירי השקעה מתקדמים, שירות מחלקה ראשונה ועוד. נקודה חשובה שישראלים צריכים להכיר היא שהעמלות הבנקאיות בשוויץ יקרות יותר מהעמלות בישראל. מומלץ לברר היטב טרם פתיחת חשבון הבנק ו ניהול השקעות בחו"ל מהם התעריפים השונים.

יזמות בחו"ל – הקמת חברה בחו"ל ליזמות עסקית, בד"כ יזמות אינטרנטית הפכה לתופעה בשני האחרונות. בעבר תהליך הקמת החברה היה ארוך והתנהל בדרך כלל בחוסר וודאות מסויים מצד אחד כיום התהליך עצמו טכני ומתבצע במהירות אך מצד שני, המורכבויות השונות של היבטי המס הבינלאומי, חוקי הלבנות הון, תקנות קומפליאנס של הבנקים בעולם הפכו את התהליך למקצועי ביותר. כחלק בלתי נפרד מהקמת עסק בחו"ל, צריך להקים חברה בחו"ל ולפתוח לחברה חשבון בנק בחו"ל. תהליך פתיחת חשבון הבנק בחו"ל אינו תהליך פשוט.

פעילות עסקית באסיה – הונג קונג וסינגפור מהוות יעדים עסקים ממדרגה ראשונה ומציעות חוקי מס מעולים, ביוקרטיה מועטה, שקיפות ותשתיות מעולות. אסיה נחשבת ליבשת בעלת נתוני הצמיחה החזקים ביותר, כאשר סין, הונד קונג וסינגפור נמצאות בראש. הקמת חברה בחו"ל או הקמת חברה בהונג קונג מציעה כיום אפשרויות עסקיות מעולות החל מפטור ממס חברות ועד עלויות אחזקה נמוכות.

קפריסין – אנו מבחינים במגמה בולטת בשנים האחרונות של גידול במספר הישראלים המקימים חברות ועסקים בקפריסין. הקמת חברה בקפריסין היא אחת הדרכים הטובות ביותר להקמת פעילות עסקית באירופה או נכון יותר בשוק האירופי המשותף (האיחוד האירופי), בנוסף, ניתן לפתוח חשבון בנק בקפריסין מישראל הן לפרטיים והן לחברות ועסקים.

הקמת עסקים בתחומי שיפוט המוגדרים כ"אופשור" כדוגמאת BVI. הקמת חברה בחו"ל בתחום שיפוט המציע הטבות מס נכבדות היא דרך פופולרית להקמת מייזמים גלובלים שונים, בין אם מדובר באתר אינטרנט הפונה לקהל העולמי הוא בין אם מדובר על עסק ליבוא מוצרים. אחד מתחומי השיפוט הפופולריים ביותר הוא איי הבתולה הבריטים, או BVI. במשך שנים רבות איי הבתולה הובילו את תעשיית האופשור והקמת חברות זרות.

gbo

ג'י.בי.או (GBO) שירותים פיננסים בינלאומיים בע"מ הינו משרד מוביל בישראל המעניק פתרונות מתקדמים להקמת חברה זרה בחו"ל, פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ייעוץ עסקי בחו"ל,בנקאות פרטית בחו"ל וייצוג משפטי במעל 22 מדינות ברחבי העולם

כתיבת תגובה