בסתיו הזה תלבשי בורדו!

/ המעצב ארז עובדיה על שמלות ערב בעונת סתיו-חורף 2013-2014
יופי שהם החליטו ויופי שהיא הסכימה, הכול יופי חוץ מהתאריך שקצת מדאיג אותך. למה דצמבר?

את רוצה להראות יפה, הרי יבואו כל החברים והחברות מהעבודה של שניכם. איך תמצאי שמלה מכובדת שתחמיא לך בחתונת החורף של בתך?

אני רוצה לספר לך כמה עובדות העשויות להרגיע אותך כבר כעת כשאת יושבת במזגן, מסתתרת מעומס החום הכבד המאפיין את חודשי יולי-אוגוסט במדינת הקודש שלנו.

יש לא מעט יתרונות לחתונות חורף וכדאי לך לדעת עליהם.

ראשית, כל הנושא של החום והלחות יורד מהפרק, מה שאומר שהאיפור ועיצוב השיער יחזיקו מעמד לאורך כל האירוע בנינוחות בדיוק כפי שראית את עצמך במראה לפני שיצאת לדרך.

תוכלי לבחור שמלה בצבע אלגנטי המתאים לעונת החורף. הצבעים המעושנים מאוד אופנתיים ומתאימים לימים של גשם וקרירות מסוימת: כחול מעושן, אפור, בורדו או אדום.

הגזרה המחמיאה לך היא גזרה המחמיאה לך במשך כל חודשי השנה, רק שבעונת הסתיו-חורף תוכלי ליהנות מסגנון וינטאג' הכולל תחרות, כתפיות או שרוולים ושימוש בבד נוסף מבלי לחשוש ממזג האוויר.
אחרי הכלה את צריכה להיות הכי יפה! ולכן טוב יהיה שתקבלי ממעצב האופנה את היחס והליווי השמור לכלות, תוך הקשבה לכמיהות ליבך, התאמת דגם לגזרת גופך ולסגנונך האישי וכמובן לקחת בחשבון שיש לנו חורף בפתח ואיך אפשר ליהנות מהעובדה הזו.

הגברים של האירוע עומדים גם כן ליהנות מתנאי מזג אויר משופרים שיתמכו בהופעה שלהם לאורך האירוע. החתן, אביו ובן זוגך יוכלו בשעה טובה ללבוש חליפה כמו שצריך מבלי לחשוש מפני החום המאפיין את עונת החתונות וכך התמונות שיעטרו את המזנון לשנים ולדורות הבאים יציגו חתן בחליפה, נינוח ומאושר.
ולשאלת השאלות שאני נשאל פעמים רבות: מה עושים עם השמלה לאחר האירוע? בסיום החתונה תוכלי לקבל שירות של קיצור השמלה ללא עלות, מה שיאפשר לך ליהנות מהשמלה גם לאחר האירוע. אפשר עד גובה הברך או מיני לבחירתך, ניתן להוריד את השרוולים ולהעניק מראה יותר קז'ואל. העיקר שיהיה במזל!


כותב המאמר:
המעצב ארז עובדיה
– בעל בית אופנה בתל אביב לשמלות כלה וערב,
בוגר בית הספר לעיצוב המוביל בעולם Marangoni מילאנו, איטליה ונציגו הבלעדי בישראל.