גימיקים לחתונה מדהימה


חרשתם את הארץ לאורכה ולרוחבה ועדיין לא מצאתם את המקום המושלם לאירוע הקסום שלכם? צריכים מקום לחתונה או בת מצווה? מהם הדברים אשר עליהם צריכים להתעכב מבעוד מועד ולאילו פרטים צריך להתייחס מראש כשתצטרכו לבחור גן אירועים לערב שלכם?

ראשית, בקרו במקום לשם התרשמות – התאורה, הגודל, הנופים ותחושת החופש שהוא מעניק. חשוב לבדוק, מה גודל החצר, אם יש כזו? האם יש זרימת אוויר טובה? כמובן, האם אתם יכולים לראות את עצמכם חוגגים שם? עדיף לעשות זאת במהלך אירוע, אך דעו שייתכן שהחוגגים הוסיפו דברים שהמקום לא כולל בחבילת הבסיס.

אחר כך בקשו לראות רשיון עסק ובררו אם המקום אכן עומד בכל תקנות הבטיחות והאש, בכל הקשור למספר יציאות חירום, סימונן הברור, צינורות כיבוי, גישה למחלצים, וכמובן, שאין במקום מפגעים מסוכנים כגון מערכות חשמל חשופות, צנרת תקולה וכדומה.

יש לבדוק מה כלול במחיר. מה שנראה לכם זול בהתחלה יכול לא להחשיב שירותים בסיסיים, שתידרשו להוסיף לסכום ההתחלתי.

מרבית אולמות וגני האירועים מציעים לחוגגים חבילות שכוללות שירות צילום, תקליטנים ואפילו מעצב. בחירה בחבילה כזו יכולה לחסוך לכם המון, אבל בררו מראש גם עם ספקים אחרים האם הדבר אכן משתלם והאם צוות המקום שווה את זה.

מקומות הפועלים באזורי מגורים מגבילים את האירועים בשעת סיום. בררו לעומק עד איזו שעה ניתן להישאר, בכדי שלא תיאלצו לסלק את הקרובים כשכולם מרגישים שהמסיבה רק מתחילה.

בחיפוש קדחתני אחרי אולם אירועים בדרום? לא מפסיקים לחשוב על גימיקים לחתונה? ההחלטה על מקום לאירוע היא משימה מורכבת, אך אם זהו חלק הארי של ההוצאה על האירוע, לכן כדאי לברר שקיבלתם את השירות הכי טוב ואת כל הדברים שאותם ביקשתם ושעליהם נדרשתם לשלם. אז הקדישו את מלוא תשומת הלב לעניין ואל תתביישו לברר כל דבר שאינו ברור, כי עדיף להיות קרציות מאשר לצאת מאוכזבים.

לטיפים נוספים בנושא חתונה זולה, בקרו באתר www.deree.co.il/ כדי שתשרדו את התקופה המלחיצה הזו בהצלחה מרובה.

כתיבת תגובה