גן אירועים בשפלה לכל אירוע


חתונה בגן או באולם? אירוע גדול או קטן? למה צריך לשים לב ומה חשוב לשאול כדי שהאירוע שלכם יהיה באמת מושלם? צריכים למצוא גן או אולם לאירועים? מהם הדברים שעליהם יש סיבה להתעכב הרבה ומהם הדברים שאליהם תהיו חייבים לשים לב כאשר אתם באים לבחור גן אירועים לערב שלכם?

בקרו במקום וחשבו מה דעתכם – העיצוב, מידת האיבזור, הסגנון ותחושת החופש שהוא מספק. שימו לב, האם כל המקום לרשותכם או שאתם חולקים אותו עם אירועים נוספים? האם יש זרימת אוויר טובה? האם רמת הניקיון מספקת? מומלץ לעשות זאת כאשר יש בו אירוע כדי שתוכלו להתרדם ממנו בפעולה, אבל דעו שהחוגגים הנוכחיים קרוב לוודאי לקחו דברים שהמקום לא כולל בחבילת הבסיס.

אחר כך בקשו לראות את רישיון העסק ובררו שהמקום עומד בתנאי הבטיחות, מבחינת מספר יציאות החירום וסימונן הברור, צינורות כיבוי נגישים, גישה לצוותי חילוץ והצלה, ובדיקה שאין בו מפגעים מסוכנים כמו חיווט גרוע, נזילות מים וכדומה.

בדקו על מה אתם משלמים. מקום זול יכול להעלים את השירותים הבסיסיים ביותר, שיתווספו לסכום ההתחלתי.

מרבית גני האירועים מציעים למארגני האירוע עסקאות חבילה שכוללות שירות צילום, די גי ואף הפקת אירועים. זה עשוי לחסוך לכם המון, אבל כדאי לשאול גם עם ספקים חיצוניים אם הדבר משתלם והאם הספקים באמת טובים.

מקומות הפועלים באזורי מגורים לעתים מגבילים את המוזמנים בשעה שבה יש לסיים. בררו לעומק עד איזו שעה אפשר להשאר, כדי שלא תאלצו לשלוח את החברים והמשפחה הביתה בשעה מוקדמת.

צריכים למצוא גני אירועים בשפלה? לא מצליחים למצוא גני אירועים בצפון? בחירת מקום לאירוע היא משימה לא קלה, אך במידה וזה עיקר הסכום שתוציאו, לכן הכרחי שתדעו שקיבלתם לא פחות מהטוב ביותר ואת כל הדברים שאותם ביקשתם ושעליהם. נתבקשתם לשלם הקדישו תשומת לב לפרטים הקטנים ואל תתביישו לשאול שאלות, כי תמיד עדיף להיות קצת מעצבנים מאשר לצאת פראיירים.

לקריאה נוספת בנושא גן אירועים קטן, הכנסו לאתר www.park-shefayim.co.il/ כדי שתוכלו לעבור את ארגון האירוע שלכם, גדול ככל שיהיה, בהצלחה מלאה.

כתיבת תגובה