דלתות מטבח מעוצבות

מחפשים מטבח חדש? מזמינים מרשת או מנגר?

אחד הדברים הכייפיים ביותר הוא שיפוץ גדול בבית. כל שיפוץ מהווה אפשרות להעיף פריטים מיושנים או כאלה שאינם תקינים ובעת ובעונה אחת גם לתת רענון לחזות הבית או הדירה בסגנון מודרני. אולם שיפוצים אומרים לא דבר של מה בכך וכל אחד יאמר לכם ששיפוץ מטבחים מעוצבים הוא השיפוץ הגדול מכולם.

בשיפוץ מטבח כפרי, השינוי המתקבל מאד משמעותי מפני שלרוב שיפוץ מטבח הוא טוטאלי אשר כולל בתוכו החלפה של משטחים, ארונות, גופי תאורה ומכשירי חשמל רבים. חוסר הנוחות והשינוי הגדול במהלך תקופת העבודות בבית גורמים למשפחות רבות להרתע ואפילו להימנע כלילשיפוץ המטבח. אך הניסיון מוכיח לנו שהלחצים הנפשיים, הזמן והכסף אשר מושקעים בעבודה מסוג זה משתלמים מאד בסופו של דבר בחזות הכללית, נוחות השימוש בחדר ואף בהעלאת ערך הדירה.

האפשרויות הקיימות בשוק מחולקות לשתיים – קנייה של מטבח מרשת או רכישה ישירה מנגר. מטבחים אשר משווקים על ידי רשתות הם ברוב המקרים זולים יותר ממטבחים בעיצוב פרטי, אבל בשל ייצורם התעשייתי הם לא מותאמים למבנה הדירה ובמרבית המקרים הם מורכבים מחומרים איכותיים פחות. מטבח מנגר לרוב מבטיח עבודה ברמה גבוהה, בעת תהליך התכנון מבחר העיצובים והחומרים כמעט בלתי מוגבל, אך זוהי הוצאה גבוהה מאד.

בשנים האחרונות נוספה האפשרות לשפץ או להחליף רק את דלתות ארונות המטבח ובכך לשפר את מראה המטבח תוך חיסכון ניכר בהוצאות. אולם חשוב מאוד לזכור שמדובר בשיפוץ חיצוני בלבד אשר לא נוגע לבעיות כגון רקבון בחלקים הפנימיים של הארון או חלודה במערכת המים. הדבר החשוב ביותר הוא לא לוותר על איכות חומרי הגלם ולמצוא את האיזון הנכון בין אסתטיקת המטבח למידת השימושיות שלו.

אז אם מתאים לכם לקרוא עוד על נושא שיפוץ מטבחים, חזרו בעוד כמה ימים לקרוא במאמרים הבאים:

דלתות מטבח – מטבחים זולים תכנון מטבחים.

כתיבת תגובה