האם כדאי לשלם את העלות למומחה מקצועי להחלפת מנעולים לדלתות?

מנעולן

אם נחשוב על זה, נראה שלעתים קרובות מאוד ניסינו לפתור בעיה בעצמנו, אפילו בלי שיהיה לנו קצת ידע וכישורים, רק מתוך כוונה לחסוך קצת כסף. כמה תעלה לנו העלות למנעולן והאם באמת נחסוך כסף אם ננסה לפתור את בעיית המנעולים בעצמנו?

כאן לא נפרט, ונצביע על המחירים של שירותי מנעולן בתל אביב, מכיוון שלכל חברת מנעולנות, מוסמכת ומבוטחת, יש תמחור משלה המבוסס על גורמים שונים. מבלי לציין סכומים מסוימים, ננסה להסביר מדוע יותר סביר לשלם את העלות המבוקשת על ידי המומחה ולא לנסות לבצע את עבודתו.

מה גורם לנו לעשות את עצמנו?

רבים מהמנעולנים מנהלים נתונים סטטיסטיים משלהם לגבי הפעילויות שאנשים מנסים לעשות לבד מתוך כוונה לחסוך בעלויות המנעולן. מתברר שבאזורים שונים בעולם הנתונים שונים. במדינות מסוימות אנשים עוסקים בהתקנה והחלפה של מנעולים, בעוד שבאחרים, הניסיונות נמשכים רק לפתיחת הדלת הנעולה באמצעות כלים ידניים.

ברוב המקרים, ניסיונות חובבים מובילים לתוצאות טרגיות, ובסופו של דבר מתקשרים ל מנעולן המוסמך הקרוב ביותר. הדבר העצוב הוא שזמן יקר אבד בעבר, ונזק ניכר נגרם לא רק למנעול ולמחסנית אלא גם לדלת עצמה. כאשר אנשים נתקלים בבעיה עם נעילת דלת הכניסה שלהם, הרעיון הראשון עבור רובם הוא לקחת מברג ולפרק את המנעול, מתוך אמונה שהנזק יוסר בקלות. לפעמים זה באמת על לכלוך שנאסף במנעול, המחסנית מתחילה לנוע שוב בצורה חלקה.

זה מסובך כשאחד המנגנונים הקטנים נפגע לחלוטין, ולמאסטר הבית אין שום כישורים להבחין בכך. על ידי ההחלטה לחסוך בעלות למנעולן, האיש מפרק את המנעול לחלקיו המרכיבים. ברגע שהוא מבין שהוא לא יכול להרכיב אותו, הוא קונה מנעול חדש או סוף סוף מבין שעליו להתקשר לאיש מקצוע.

מדוע זה שווה את המחיר?

אמנם גבוה יחסית, אך עלות שירותי המנעולנות תמיד שווה לשלם. אם תחליט לחסוך קצת כסף על ידי ניסיון לתקן את בעיית הנעילה לבד, אתה חושף את רכושך האישי ואת חייהם של יקיריך בסיכון. פשוט החליטו מה יקר יותר עבורכם – סכום קטן או הדברים שבלעדיכם חייכם לא יהיו זהים?

ברור כי בעלות שירותי מנעולנות מקצועיים מחושבים גם דברים שלא נוגעים ישירות לבעיה שלך. כן, במחירי כל החברות מתווספות עלויות הדלק של המכונית, איתן המנעולן הגיע לנכס שלכם.

כמו כן נכללות הוצאות פחת הדרושות לכיסוי שירות רכב וציוד. האם אתה חושב שזה לא הוגן? האמת שלא. על מנת למנוע תקלה במנעול שלך, המנעולן השקיע ברכב ובציוד מקצועי מודרני שבזכותו הוא יהיה אצלך תוך חצי שעה והתיקון ייעשה תוך דקות ספורות.

קישורים לשאלות נפוצות: 

  1. תיקון דלתות אלומיניום
  2. מה עושים לאחר שפרצו לדירתנו?
  3. הזמנת פורץ מנעולים בלילה
  4. איך בנוי הצילינדר?

 

mm

מנעולן 365

מנעולן 365 אנו זמינים לכם בכל שעות היום, מספקים לכם שירות מהיר מהרגע להרגע, שירות מקצועי בעל שנים של ניסיון וותק, וכמובן שירות אמין ומתואם לכל בעיה שתתקלו בה.

כתיבת תגובה