הגדלת חזה לשיפור איכות החיים

הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי הבא לשפר פלאים את איכות חיי האישה. זה אולי נשמע שטחי, אך אין לזלזל במהפך הקיצוני שניתוח פשוט עושה. אישה שחזה הקטן, או הנופל גורמים לה עוול ולביטחון עצמי בגובה דשא, הופכת את חייה באמצעות ניתוח הגדלת חזה, ומקבלת בתמורה חיים חדשים, זהות חדשה והביטחון העצמי נוסק לשמיים. בימים אלו, נשים מכל העולם חשופות לפלאי הרפואה הפלסטית, אסתטית, ולשינויים שפלאי הטכנולוגיה מעניקים בכדי לתקן ולשפץ את מה שהטבע לא הגדיל לעשות. הנטורליסטים וודאי יצאו נגד הפלישה הטכנולוגית הגורמת לעיוות של הטבע, אבל בואו נהיה מציאותיים, לפעמים הטבע הוא שעושה לנו עוול, לא כולנו נולדנו עם הציצים המושלמים, אז אם אפשר לתקן בהליך קל ונוח, למה לא?, התשובה היא חד משמעית, לרוץ ולעשות הגדלת חזה.

הגדלת חזה – תיאור ההליך מרגע ההחלטה

הסיבה של כל אישה לביצוע הגדלת חזה היא שונה ואינדיבידואלית, אבל התמונה הכוללת היא שכל לקוחה, בסופו של דבר, מחפשת את האופן בו תראה יפה ונשית יותר. נשים רבות פונות בימינו לביצוע הניתוח למען הטבת מראן החיצוני ותו לא, וזו סיבה מספיק טובה. ניתוח הגדלת חזה דורש פגישה מקדימה עם הרופא המנתח אשר בה יוסבר כל ההליך ותתואם ציפיית הלקוחה יחד עם המידע שמוסר הרופא. נתונים חשובים בקשר לעלות, לצורה ולגודל עליהם ממליץ הרופא המטפל על פי צרכי האישה שמולו. לעיתים מסתבר שאין כלל צורך בניתוח להגדלת חזה אלא דווקא הליך של הרמת חזה במקומו. לעיתים מבצע המנתח שילוב של השניים בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. ניתוחים פלסטיים בחזה מבוצעים בנשים מגיל 18 ומעלה, וזאת משום שהחזה הנשי לעיתים מתפתח מאוחר יותר ורצוי להמתין מספר שנים בכדי לאפשר לחזה להתפתח בעצמו באופן טבעי.

דגשים והמלצות על ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה אינו הליך מסובך במיוחד, אך על אף שזהו תחום הפלסטיקה, ההליך בהחלט נחשב לניתוח רפואי לכל דבר, עלינו לזכור שגוף האדם הוא דבר דינאמי ותלוי בכל כך הרבה משתנים שאין לדעת לעולם כיצד גופכם יגיב, אף לדבר הקטן והזניח ביותר כביכול. עדיין קיימת התמודדות עם חומר ההרדמה וסיכון מסוים לזיהומים ודלקות מפני שזהו הליך כירורגי לכל דבר. הניתוח אורך כשעתיים בקירוב. אחרי כן תגיע תקופת ההחלמה אשר במהלכה תחזור המטופלת להכרה ולפעילות. משככי כאבים יינתנו בימים הראשונים, בכדי לצמצם את הכאב ואי הנוחות למינימום. ניתוחי הגדלת חזה מבוצעים ברחבי עולם בכמויות מסחריות, דבר המבטיח ניסיון רב בתחום וידע מחקרי נרחב עליו מתבסס כל רופא פלסטי מסור. בכל זאת, מומלץ לבקש מהרופא המנתח להציג רשיון רופא ודיפלומה של מנתח פלסטי. לצערנו, גם בענף זה קיימים שרלטנים ומתחזים שלא יכולים להתמודד עם סיבוכים. הגדילו לעשות ולמצוא מרפאה המתמחה בפלסטיקה בכלל בניתוחי הגדלת חזה בפרט.

הגדלת חזה, לסיכומו של עניין, תלוי ברצונך לשדרג את שדייך ולבצע את הניתוח. נשים רבות מרוצות מהניתוח ומדווחות על הרגשת ביטחון גדולה יותר וחיבור למיניות. אם מראה החזה שלכן הוא הדבר היחיד המפריד ביניכן לבין האושר המוחלט, אז התשובה היא יותר מברורה, להגשים את חלומכן ולבצע הגדלת חזה.