הדפסת תמונה על אלומיניום.

תמונות האלומיניום שלנו מתאימות לכל הסגנונות האפשריים. למרות שהדפסי האלומיניום נהדרים עבור תמונות צבעוניות, הם משפרים במיוחד את צילומי השחור-לבן. כל תמונה מודפסת על לוח אלוקובונד בעובי 3 מ"מ, המורכב משלוש שכבות חזקות מאוד – שתי השכבות החיצוניות של אלומיניום והשכבה המרכזית של פלסטיק קשיח – מה שמבטיח חוזק ועמידות. התמונות שלנו על אלומיניום מוכנות להתקנה הודות למערכת התלייה המתוחכמת שלנו.

צור והתאם אישית את התמונה שלך על אלומיניום

  • מתאים לכל הסגנונות
    הדפסי תמונות אלומיניום מתאימים באופן מושלם לכל סגנונות עיצוב הפנים, בין אם קלאסיים, עכשוויים או תעשייתיים.
  • גימור מתכתי
    התמונות שלך מקבלות גימור מתכתי ואפקט של ברק.
  • אידיאלי לתמונות בשחור לבן
    אלומיניום אידיאלי לתמונות בשחור לבן.

בחרו במראה יוקרתי, בחרו בתמונת אלומיניום

עם רמת דיוק גבוהה וגימור חצי מבריק עמיד בפני שריטות, התמונות שלך יודפסו על לוח אלוקובונד קשיח בעובי 3 מ"מ. יש לו גם שכבה תחתית לבנה האידיאלית להבאה לידי ביטוי את האזורים הלבנים בתמונות שלך: לוח האלומיניום הוא המוצר האידיאלי להדפסת התמונות שלך בשחור-לבן.

מערכת מתלים כלולה, מוכנה לשימוש

הדפסי האלומיניום והפרספקס שלנו מסופקים עם מערכות תלייה כלולות. אנו משתמשים במערכת תליה אחורית נסתרת בעלת מסגרת עץ אחורית וארבעה ברגים, כך שהתמונה מקבלת אפקט מיוחד כאילו שהיא "צפה" על הקיר.

תמונה על אלומיניום עם הזיכרונות הטובים ביותר שלך

היתרון של תמונות אלומיניום הוא שהן מתאימות לכל הסגנונות ועיצובי הפנים. קלאסי, עכשווי, תעשייתי, והשמיים הם הגבול! הגימור המתכתי של הדפסי התמונות שלנו על אלומיניום מביא מגע של ברק לתמונות שלך, אשר עוברות סובלימציה בעדינות. לוח האלומיניום מדגיש במיוחד תמונות בשחור-לבן מכיוון שהוא מוציא באופן אידיאלי את האזורים הלבנים של התמונות. הדפסת תמונות על אלומיניום תנציח את הצילומים עם הרגעים הרומנטיים שלכם, את תמונות הנוף שלכם או את תמונות האנשים היקרים  לכם, ותאפשר לכם לתלות ציור אלומיניום מעוצב בבית או במשרד שלכם.

למה לבחור בהדפסת תמונות אלומיניום ב-PIXELIM?

כדי להנציח את הרגעים הטובים ביותר שלך על תמונות קיר מאלומיניום, לבחור ב- Pixelim זה לבחור באיכות. התמונה שלך מודפסת ישירות על לוח אלוקובונד מאלומיניום בעובי 3 מ"מ, ובכך משלבת עדינות, עמידות וקלילות.
האירו את הסלון או את חדר השינה שלכם עם תמונת אלומיניום מבית המומחים של חברת Pixelim ולא תתאכזבו. 

כתיבת תגובה