הזמנת התקנת מזגן

איך אפשר להעביר את הקיץ בלי מזגן?

פיתוחי השנים האחרונות הובילו להגברת יעילותם של מזגנים, ועם הוזלת מחירם בשוק, המזגנים הפכו למכשיר חשמל אשר נמצא כמעט בכל בית.

רוצים להתחדש עם מזגן? עדיין יש לכם איזה מזגן חלון שסבא-רבא התקין כשהיה צעיר? אין לכם עדיין מזגן ואתם חפצים להתפנק עם יחידת מיזוג אויר חדישה ומשוכללת? כל מי שאי פעם קנה מזגן יאמר לכם שהמחסנים מפוצצים בעשרות סוגי מזגנים, מפירמות שונות, שפועלים בטכנולוגיות עם שמות גרנדיוזיים, ובעלי דירוגים אנרגטיים כאלה ואחרים. אז כיצד עושים סדר בבלגן?

רוב רובם של המזגנים הקיימים כיום שייכים לסוגי מזגן מפוצל עילי או מזגן מרכזי. כשבאים לקנות מערכת מיזוג אוויר אפשר ללכת על מזגן מרכזי אחד אשר תפקידו למזג את כל חלל הדירה או על מזגן עילי נפרד שימוקם בכל חדר. אנו ממליצים לעשות שימוש במזגנים מפוצלים מכיוון שמזגנים מפוצלים עיליים מדליקים מזגן אחד קטן לכל חדר וכך משיגים חסכון גדול בחשמל.

העניין הבא שמומלץ לבדוק הוא מה תפוקת המזגן, אשר נמדדת במידות BTU ולא במידות של כוח סוס כפי שנהוג לחשוב. גובה ה-BTU של מזגן מתייחס להספק, וכעיקרון ככל שה-BTU ברמה גבוהה יותר, כך המזגן חזק יותר. לפני הרכישה בצעו מדידה של החדר שבו יותקן המזגן והתאימו את המזגן על פי הנוסחה: כ-800-1000 BTU לכל 10 מטרים רבועים. מומלץ להתייחס גם לדירוג היעילות של המזגן שאתם קונים, המסומנת ב-A-G, כש-A היא הדרגה הכי חסכונית בחשמל.

במידה והתקציב שלכם גבוה, שווה לכם לבחון רכישת מזגן מסוג 'אינוורטר'. מזגני אינוורטר פועלים ברמות תפוקה שונות לפי התנאים השוררים בחדר בזמן נתון וכך גורמים לפעולה יציבה ויעילה ששומרת על טמפרטורה יציבה. בנוסף על החסכון בחשמל, שמירה על דרגת טמפרטורה קבועה ברחבי הבית משפרת את הבריאות.

אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא מיזוג האויר בדקו את הבלוג שלנו בהקדם לקרוא את הטקסטים בנושאים:

מזגן חלוןמזגן מרכזימזגן ניידהתקנת מזגן.

כתיבת תגובה