היכן תתחתנו?

מחפשים מקום לחתונה שלכם? יש הרבה דיבורים על בחירת מקום ליום הגדול, איך אתם תחליטו? אפשר ללבוש שמלת כלה מדהימה, להתאים תכשיטים יקרים, לגרור את הלהקות הטובות ביותר ולפטם את המשתתפים באוכל קייטרינג משובח, ולמרות כל הדברים שצוינו כאן לא יעזרו מאומה בלי המקום הטוב.

כמה חתונות גדולות נהרסו ברגע האחרון בשל החלטה לא טובה של מיקום האירוע? פתאום עשויים להופיע פרטים שלא לקחתם בחשבון, שגיאות או לדוגמא פרטים כמו היעדר מקומום ישיבה שתראו רק כשהאורחים כבר יגיעו – אם לא תערכו בדיקה מדוקדקת לפני. מחפשים מידע על גני אירועים? מומלץ שתקראו את שיש פה במטרה לוודא שאתם מקבלים את את הדובדבן שבקצפת.

כיצד מוצאים גני אירועים במרכז?

קודם צריך לדעת, מהו סגנון האירוע? ישנו שוני בין חתונה לחגיגות גיל מצווה, בין חגיגות רווקים לבין חגיגות הולדת או אירוע רישמי. אם על חתונה מדובר, זה רעיון טוב שיהיה דגש על גן שיתן הרגשה קלילה שתכניס את האורחים למצב רוח נכון. אולם אם על חגיגה פורמלית מדובר מומלץ שהלוקיישן יהיה נקי, מאורגן ועם מקום מוגבה עבור נאומים. קביעת טיב האירוע תשפיע על טיב המקום .

דבר חשוב נוסף שיש לא לשכוח הוא העונה בשנה. גן אירועים או אולם סגור? מה אתם תרצו לעצמכם? במשך הקיץ כשאין אוויר לנשימה, אין סיבה שתרצו לבלות במקום שאינו קריר. גם כאשר זהו חורף כאשר רעם חזק עשוי להכות באורחים. לפי העונה בתאריך האירוע אפשר לבחור מקום מוצלח ולמנוע שגיאות חמורות.

מהו גודל האירוע? לפי מספר האנשים שיגיעו יש אופציה להכריע מה יהיה בגדר הולם. השאיפה היא לערוך אירוע הומה אדם או מצומצם? מחפשים גני ארועים? כל אלה צריכים להשפיע על הבחירה שלכם.

מעוניינים לקבל עוד מידע ולקבל עצות מעולות? תיכנסו לאתר www.troya-garden.co.il/ ותקבלו תשובות לכל השאלות.

כתיבת תגובה