הכנות לחתונה


לפעמים אנחנו חושבים שעדיף לקנות הרבה שתיה, להביא המון אוכל ולעשות חתונה פשוטה בחצר, רק הזוג, הרב והאנשים הקרובים אלינו ביותר. מיואשים מחיפושים הגנים והאולמות? אולי אפשר לעשות את זה אחרת… מתאים לכם למצוא מתחם אירועים? מהם הדברים הכי חשובים שעליהם יש לברר לעומק ולאיזה פרט אתם חייבים להתייחס בעת בחירת גן או אולם לאירוע המדובר?

ראשית, בקרו במקום ובידקו מה דעתכם – התאורה, הקירות, אפקט האווירה והמרחב שהמקום נותן. חשוב לבדוק, האם המוזמנים מוגבלים במרחב? האם המקום מאוורר? כמובן, האם אתם יכולים לראות את עצמכם חוגגים שם? את ההתרשמות כדאי לעשות כאשר נערכת בו חתונה בכדי לראות אותו בפעולה, אך חשוב לזכור שייתכן שהחוגגים הנוכחיים הוסיפו מגוון שירותים שהמקום לא כולל בחבילת הבסיס.

בקשו לראות את רשיון העסק והקפידו לבדוק אם המקום עומד בכל תקנות הבטיחות, מבחינת מספר יציאות חירום וסימונן, מטפים, גישה לשירותי חירום, וכמובן, שאין במקום אף ליקוי כמו מערכות חשמל מיושנות, צנרת ישנה ודומיהם.

חשוב שתבררו על מה אתם משלמים. מקום שנראה כזול בתחילה עשוי לא לכלול שירותים מאוד בסיסיים, שתידרשו להוסיף לסכום הראשוני.

הרבה אולמות אירועים מציעים לבעלי השמחה עסקאות חבילה הכוללות שירות צילום, את תקליטן הבית ואפילו הפקת אירועים. זה עשוי לחסוך לכם המון כסף, אך בידקו בנוסף עם נותני שירותים אחרים אם הבחירה אכן משתלמת והאם הצוות המקומי אכן מומלץ.

ישנם מקומות שמגבילים את החוגגים בשעת הסיום. בררו לעומק עד מתי אפשר להמשיך, בכדי שלא תיאלצו לסלק את המשפחה לבתיהם בשעה מוקדמת אם אתם לא מעוניינים.

בחיפוש קדחתני אחרי גני אירועים במרכז? לא יכולים להשיג אולמות אירועים במרכז? בחירת מקום לאירוע שלכם כמעט תמיד אינה קלה, אך במידה וזו זאת ההוצאה הגדולה ביותר, לכן זה רק בסיסי שתדעו שקיבלתם לא פחות מהטוב ביותר ואת כל הדברים עבורם. שילמתם הקדישו תשומת לב לפרטים ואל תתביישו לשאול או להתעקש, כי עדיף להיות קרציות על פני תגליות מאוחרות שגורמות לאכזבה.

לטיפים נוספים בנושא גן אירועים במבצע או גן אירועים במרכז, העיפו מבט באתר אולמות אירועים ותעברו את סידורי האירוע בשלווה.

כתיבת תגובה