הסרת שיער ליזר בכל הגוף

אומרים שעיקר ההתרשמות של אנשים זה מזה מתרחשת במהלך השניות הראשונות להיכרותם, רוצים לקבל יתרון על פני האחרים? החיים בעולם מודרני הביאו עמם תפיסות גוף מערביות, שמאוד משפיעות על הצורה שבה אנחנו חושבים על עצמנו. המון אנשים מחליטים שהם רוצים לבצע ניתוחים קוסמטיים, גם אם אינם מעוניינים להפוך לגרסאות חיות של בובות פלסטיק, אולי לפחות כדי לשפר קצת את הגוף שהעניק לנו הטבע.

ניתוח פלסטי זו החלטה גדולה וקשה, החלטה הדורשת הרבה כוחות נפשיים, סיבולת פיזית ובההחלמה, גם סבלנות רבה. חשוב שתבחרו ברופא מוכר, כזה שאתם סומכים עליו באש ובמים והכנסו לתהליך רק, אבל רק אם אתם שלמים במאה אחוז עם בחירתכם, כל שינוי הוא הרי שינוי לכל החיים.

מה צריך לבדוק אם מתכננים לעבור טיפול קוסמטי, ומאילו דברים יש להיזהר? רוצים לקבל פרטים על הסרת שיער גברים? קבלו כמה טיפים אשר יאפשרו לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר בעולם:

– ניתוח אף: ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים המסובכים ביותר לביצוע לכן, חשוב מאוד לבחור ברופא ידוע, אדם שאתם סומכים עליו בעינים עצומות גם אם המחיר שהוא גובה גדול יותר.

– בכמה הימים הראשונים אחרי שעוברים את הניתוח אולי תתקלו בקשיים בעת צחצוח שיניים. ולכן מומלץ מאוד, באופן זמני, להשתמש במי-פה לשמירה על היגיינת הפה.

ניתוחי חזה: מומלץ מאוד שלא ללכת לניתוח הקטנת חזה לפני תחילתה של דיאטת הרזיה, מפני שהחזה מאבד מנפחו בעת דיאטה וצורת החזה עוברת שינויים. לכן כדאי לפני כן לרדת במשקל ורק אחר כך לעבור את ההקטנה.

– למשך החודש הראשון שלאחרי ניתוח החזה כדאי מאוד לקנות חזית ספורט אשר נסגרת מלפנים. רוב הנשים אומרות ש סגירה מסוג זה יותר נוחה לאחר הניתוח משום שהיא לא מצריכה מאמץ משמעותי של הזרועות.

לטיפולי פנים: בשום מצב אין לבצע טיפול פילינג לפציינטים בתרופת רואקוטן או ברטין איי, מהסיבה שבמצב זה העור דק מאד ופילינג יכול לפגוע בו בקלות.

– במשך כמה שבועות אחרי הניתוח מומלץ ביותר לשטוף את הפנים כשמתקלחים בסבון אנטיספטי. סבונים אלה מכילים בהרכבם חומר עדין אשר מחטא את האזור ומסייע במניעה של זיהום.

תחום הרפואה הפלסטית זהו תחום מעניין ומורכב, במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד על נושא הסרת שיער מפשעות או על הסרת שיער מחירים, כדאי לכם להציץ במאמרים הבאים שלנו על להיות יפים או לבקר באתר הסרת שיער בבית. יותר מכל חשוב שתעברו את הטיפול על הצד הטוב ביותר ושתהיו מרוצים ככל האפשר מהתוצאות. בברכת בריאות ויופי!

כתיבת תגובה