הסרת שיער, טיפולי הסרת שיער

הקיץ בפתח ועוד שבועות קצרים נמצא עצמנו חשופים לשמש הקופחת וקרניה, לכן יש לזכור מספר דברים חשובים לשמירה על עור גופנו והטיפוח שלו.

בדרך כלל נשיל מעלינו קילוגרמים מספר להקנות לגופינו מראה חטוב יותר, נחדש אולי את מראה השיער עם תספורת חדשה והכי חשוב, לפני שנחשוף בפומבי חלקים מגופינו, לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר או קרן אור. בעבר הסרת השיער הייתה פעולה מטרידה ומעייפת, אם על ידי גילוח או הורדת השיער בעזרת שעווה, העניין היה מכאיב או לא נעים וגם אינו קבוע. מצאנו לנכון לכתוב מספר עצות ל הסרת שיער בקרן אור או לייזר בצורה האופטימאלית המהירה והנוחה ביותר.

השיער צומח ונושר במחזוריות של מס' חודשים (משתנה ותלוי באזור השיער ואינדיבידואלי לכל אדם). חברות רבות, רופאים וקוסמטיקאיות, יאמרו כי יש לחכות חודש עד חודשים ספורים (עד שלושה) בין טיפולי הסרת השיער, אולם עניין זה תלוי בסוג השיער, גוון העור, גוון השיער והפיזיולוגיה של כל אדם. רופא או קוסמטיקאית מקצועיים ידעו להתאים לכם את פרקי הזמן הנכונים (שיכולים להיות גם שלושה שבועות ושבועיים בין הטיפולים) כמו כן חשוב קוסמטיקאית מקצועית תדע להתאים גם עוצמת המכשיר לפי הפרמטרים האישיים של כל מטופל.

לרוב קליניקות ורשתות גדולות יידחו לכם את הטיפולים ויאריכו את פרקי הזמן מאחד לשני כך שיהיה להם יותר זמן לטפל ביותר לקוחו (וכך להרוויח יותר כסף). כמובן שהעניין הוא בניגוד גמור לאינטרס שלכם הלקוחות, המעוניינים להיפטר מהשיער המיותר במהירות האפשרית ולקצר את מרווח הזמן בין טיפולי הסרת השיער. האיזורים המקובלים להסרת שיער שונים בין המינים, נשים בדרך כלל יסירו שיער מאיזור הרגליים, בית השחי וידיים, מפשעה ולעיתים בטן תחתונה או גב תחתון, רבות מן הנשים "הולכות על כל הקופה" ומסירות שיער מהגוף כולו.

גברים לעומת זאת מסירים שיער בדרך כלל מאיזור העורף, הבטן, הגב והכתפיים. רבים מהגברים יעדיפו לבצע דילול השיער ולא הסרת השיער באופן מלא, זאת על מנת לשמור על מראה גברי (כך גם רוב הנשים יעדיפו את הגבר שלהן עם מראה גברי מעודן מאשר מראה של עור חלק ונשי).

מספר הטיפולים משתנה מאזור לאזור ומאדם לאדם, אולם ניתן לומר כי בדך כלל מספר הטיפולים להורדת השיער נע בין 4 ל-8, קוסמטיקאית מקצועית בעלת ניסיון אשר רמת האבחון שלה גבוהה, יכולה להשיג תוצאות משמעותיות במספר טיפולים קצר, לעיתים כבר בטיפול השני ניתן להגיע להורדת שיער של עד 60-70 אחוזים. אז אם הגעתם להחלטה לבצע הסרת שיער בלייזר (או קרן אור) חשוב לזכור לבחון את רמת הרופא או הקוסמטיקאית, אל תתפתו לקבל פרטים מיועצת או פקידה, חשוב לעמוד מול הקוסמטיקאית שתבצע לכם את הסרת השיער, לבחון את רמת המקצועיות שלה, לבקש המלצות ואף לדבר עם מספר מטופלים שעברו את הטיפול אצל אותה קוסמטיקאית, ולא "בקליניקה".

כתיבת תגובה