הרחקת יונים – עבודה למקצוענים

הרחקת יונים יעילה זו עבודה למקצוענים

אין ספק שהרחקת יונים יעילה הינה עבודה למקצוענים, שכן, יונים יוצרות רעש לכלוך וסכנה בריאותית ופוגעות באורך חיינו התקין ולכן יש ליצור ריחוק בתחומי המחייה בין בני אדם לבעלי כנף. אחת השיטות הנפוצות על מנת לבצע הרחקת יונים היא באמצעות דוקרנים להרחקת יונים. הדוקרנים מיוצרים מחומרים עמידים בטמפרטורות ותנאי מזג האוויר היות ובישראל מזג האוויר הוא חם ולח כמו דוקרנים מנירוסטה.

עם הזמן, יש לבדוק את תקינות הדוקרנים להרחקת יונים, בכדי לראות אם הם התבלו. שיטה נוספת של הרחקת יונים, היא שימוש בסוגי רשתות או באמצעות מכשור אלקטרוני, שמרחיק את היונים באמצעות גלי קול אולטראסונים שמרחיקים אותן באמצעות הצליל שהם מייצרים. הצבת רשתות להרחקת יונים נעשית על ידי פריסתה בביצועו של מרחיק יונים מקצועי. לעתים זה נעשה בעזרת ציוד סנפלינג איתו יורדים לאורך הבניין מקומה לקומה.

יונים נוטות לבנות את הקן שלהם במסתורי כביסה, מרפסות, אדני חלונות וכדומה. קן של יונים מכיל ביצים, ומכיל גם פשפשים וקרציות העלולים לעבור לבני אדם ולגרום לגירודים ואלרגיות .
לשלשת יונים היא מפגע תברואתי ועלולה להעביר מחלות שונות מדלקות קשות ועד מחלת ריאות.
יונים נוהגות לקנן במרפסות וגם להיכנס לחלל של גגות רעפים, שם הם מקבלים סביבה נוחה ובטוחה. אם אתם מעוניינים להרחיק את היונים מהמרפסת שלכם או מהחלל של גג רעפים לתמיד, לא כל פתרון הוא יעיל לטווח הארוך. בשביל למצוא את השיטה הטובה ביותר פנו אלינו ונסייע לכם.

מטרד היונים בארצנו נמצא במגמת עליה ולכן עולה גם הדרישה להרחקתם.
אנו נחשבים בבעלי מקצוע איכותיים ולקוחות מרוצים רבים יעידו על כך – ניתן לקרוא את דעתם עלינו בדף ההמלצות ולהתרשם.

נרחיק את היונים לצמיתות עם אחריות.

אבי הרחקת יונים מאמין שאמינות, שירותיות ומקצועיות קודמים לכל.
אנו משתמשים בציוד ומוצרים איכותיים להרחקת יונים על מנת שהתוצאות יושגו לטווח ארוך.
צער בעלי חיים – הטבע חשוב לנו ואין לנו כוונה לפגוע בו ולכן, אנו נוקטים בשיטות שלא הורגות או פוצעות את היונים אלא רק מרחיקות אותם.

ככלל ברזל, אנו משתמשים אך ורק בשיטות שלא הורגות או פוצעות את היונים אלא רק מרחיקות אותם.
אצל אבי הרחקת יונים יש סוגים שונים של דחלילים, רובם מדמים אויבים מפחידים של היונים בטבע כמו דחליל ינשוף, דחליל עורב, דחליל נץ.

אפשרות נוספת של הרחקת יונים נעשית על ידי הצבת דחלילים מסוגים שונים במקומות המועדים לקינון. אך שיטה זו פחות יעילה מאחר והיונים מתרגלים לנוכחות הדחליל ומפסיקים לחוש מאוימות ולכן לאחר זמן מה הן חוזרות לאותו מקום ובשורה התחתונה בנוסף להרחקתם יש צורך גם לדאוג לאמצעים שימנעו את חזרתם בעתיד ולכן מומלץ לבצע ניקוי לשלשת יונים באופן יסודי.

אבי הרחקת יונים מבצע עבודות התקנת רשת להרחקת יונים, התקנת דוקרנים נגד יונים, שימוש באמצעים נוספים. בנוסף, תוכלו לרכוש אצלנו מוצרים מקצועיים להרחקת יונים . בקרו אותנו באתר שלנו – אמצעים שעומדים לרשות מרחיק יונים יעילים ומגוונים לא יהיו מספיקים היות ולנסיון יש חשיבות רבה ולאבי מרחיק יונים יש ניסיון רב והוא מתמודד עם הבעיה ביעילות

mm

sher

מפיק אירועים מהבכירים והמנוסים בארץ, יועץ לתחום הפקת השכרת ציוד לאירועים משפחתיים ואירועים עיסקיים אספקת פינות ישיבה, שולחנות, כיסאות, אמצעי הצללה, אוהלים, כלי אוכל, עזרים לחימום וקירור

כתיבת תגובה