השכרת אוהל לייקרה לאירועים

 

השכרת אוהלים לאירועים הינו תחום מאד מפותח בשנים האחרונות ויותר ויותר אנשים בוחרים לשכור אוהל לאירוע שארגנו. השוק מציע מגוון רחב מאד של אוהלים להשכרה לצרכי סיפוק פתרונות מקורים ומוצללים לכל מטרה שתחפצו. מבין המגוון הרחב קיימים אוהלים להשכרה בגדלים שונים ומחומרים מאד מגוונים לכל אירוע שתבחרו, ביניהם גם אוהל לייקרה. בהתאמה אישית תוכלו לבחור באוהלים דקורטיביים יותר, מרשימים מאד או צנועים יותר, כאשר כולם עומדים בתקני בטיחות כמובן.

 

בחירת האוהל שיתאים לכם

על מנת לשכור את האוהל הנכון והמתאים עבורכם, עליכם למפות את צרכיכם ודרישות האירוע אותו ארגנתם.

יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • מהו מספר האנשים שאמורים להיכנס מתחת האוהל?
  • מהו גודל המתחם שבו נקבע האירוע?
  • מהם תנאי מזג האוויר הצפויים בזמן האירוע?
  • אילו חלונות או כניסות ויציאות תצטרכו שיהיו באוהל?
  • האם האוהל מספיק חזק ועמיד מפני רוחות וגשמים?
  • האם האוהל מספיק בטוח?

 

לפני בחירה והזמנה של אוהל לייקרה מומלץ ללקוח להיפגש עם מומחה אוהלים מטעם החברה המיועדת ולבחור נכון. לאחר שאופיינו הדרישות מהאוהל, אנשי מקצוע מטעם החברה יגיעו לשטח מקום האירוע ויתקינו בו את האוהל תוך ווידוא כי האוהל עומד בדרישות הספציפיות של הלקוח וכמו כן, עומד בתקנים הבטיחותיים. אנשי המקצוע יגיעו גם בתום האירוע לפרק את האוהל ויעמיסו אותו חזרה לחברה.

 

אצלנו באנואר השכרת אוהלים לאירועים, ניתן לשכור אוהל לייקרה חזק, עמיד ובטוח אשר עומד בכלל תקני הבטיחות המחמירים ואשר יענה על צרכיכם במידה רבה. שאלו אותנו את השאלות החשובות ונשמח לענות לכם ולתת לכם את מלוא תשומת הלב וכמו כן, להגיע להתקנת האוהל לאירוע שלכם.

 

אנואר השכרת אוהלים לאירועים נותנים שירות בכול איזורי הארץ החל מדרומה ועד לצפונה, זאת בכדי להגיע לכלל הלקוחות של החברה ולתת מענה ושירות מהיר ואיכותי על הצד הטוב ביותר.

 

לחברתנו מגוון גדול של אוהלים להשכרה בגדלים שונים . החל מגודל סטנדרטי של 3*6 ועד גדלים  גדולים יותר ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

אנו מספקים בנוסף פתרונות הצללה נוספים כגון :
שמשיות להשכרה
רשתות צל להשכרה
רשתות צד להשכרה

אצלנו תוכלו למצוא אוהלים בגדלים שונים ובהתאמה אישית לאירוע .

 

בזכות שנים של ניסיון וידע ומתן פתרונות באירועים רבים,נוכל להתאים שירות השכרת אוהל לאירוע בצורה טובה ומקצועית .
הצוות המקצועי שלנו ישמח לתת לכם שירות ולהקים אוהל לאירוע בכל מקום שתרצו.
.

חברת אנואר השכרת ציוד לאירועים,  משכירים לכם אוהלים איכותיים מאוד,  חסינים לתנאי מזג אויר קשים כמו גשם ועומס חום ומעבר לכך ניתן להוסיף אליהם מכשירי וויסוט של מיזוג האוויר כמו לדוגמה פטריות חימום או מזגנים ניידים.

 

אנואר השכרת אוהלים לאירועים – 052-5568083

כתיבת תגובה