זקוקים לניקיון?

מרבית האנשים מעדיפים לגור ולעבוד במרחב נקי. הסיבה לכך פשוטה, בית נקי הוא בית נעים, פחות אבק זה בריאות טובה יותר, ובקצרה, כשהכל מסביב נקי האוויר טהור יותר וכך גם האווירה כולה.

אולם לא תמיד אנו פנויים לטפל בכל נושא הנקיונות בעצמנו ואנחנו מעדיפים להזמין מנקים שיעשו את העבודה בתשלום. אבל כולנו מכירים סיפורים הנוגעים לאנשים אשר שכרו חברת נקיון ונתקעו עם צוות של חובבנים, בעלי מקצוע שאמרו שיגיעו ופשוט לא באו, שירותי הברקה שהרסו רצפות עם שימוש בחומרים לא מתאימים, ואף סיפורים שבהם הדבר היחיד שעבר נקיון הייתה תיבת התכשיטים…

בעלי עסק ואינכם פנויים להתעסק עם חומרי ניקוי למיניהם? רוצים שירות פוליש או לנקות את הדירה לאחר שיפוץ? רוצים ניקוי פרקט? איך ניתן למצוא את נותני השירותים הכי איכותיים בתחום נקיון בתים ועסקים?

– כדאי ביותר לוודא שהזמנתם מנקות מבעוד מועד, במיוחד כאשר מתכננים לשפץ ביולי-אוגוסט ובתקופות ראש השנה ופסח.

– אין להסתפק בשום הצעה לעבודה לניקיון ופוליש אשר ניתנה לכם בטלפון. הקפידו לדרוש מבעל המקצוע לבוא, לראות, וייתן הצעה בכתב.

– אל תתפתו לקחת שירותים ממי שנתן לכם הצעות מחיר זולות מדי. ניקיון לדירת 4 חדרים בסכומים הנמוכים מ- 1200-1500 שקל צריך להעלות שאלות.

– הקפידו ווודאו שכל הצעת מחיר לבעל המקצוע תכלול שמוש במכונת פוליש, כדי שחלילה לא תתקעו עם איש מקצוע שנעזר רק בסמרטוט ודלי.

מתאים לכם למצוא ניקוי? בטח תתעניינו גם באתרים בקטגוריות www.diurplus.co.il/. ניקוי קל ונעים!

כתיבת תגובה