חיפוש עבודה בקנדה

רוצים לחיות בנוחות וברווחה, במדינה ירוקה ומלאת אתרי טבע יפהפיים? ייתכן כי עליכם לפנות לכיוון של חיפוש עבודה בקנדה. קנדה ידועה בעולם בזכות איכות החיים הגבוהה של תושביה, וישראלים רבים בחרו לקבוע בה את משכנם באופן זמני או קבוע. בלוח העבודה בחו"ל קיימות לא מעט הצעות לעבודה בקנדה, ולא תמיד קל להבין מה ההבדל בין ההצעות ומה ההצעה המתאימה עבורכם. כדי להבין יותר לאיזה עולם אתם נכנסים, אספנו עבורכם אינפורמציה חשובה אודות חיפוש עבודה בקנדה.

 

חיפוש עבודה בקנדה – מאיפה להתחיל?

המקום הטוב ביותר למציאת הצעות עבודה בקנדה, כמו עבודות בשאר העולם, הוא אתרי האינטרנט העוסקים בנושאי עבודות בחו"ל. הגדול מבין הפורטלים לנושאים אלו הוא אתר MAKA, וזהו המקום המתאים עבור חיפוש עבודה בקנדה. שלל הצעות העבודה מופיעות כשורה קטנה בלוח גדוש, אולם לחיצה על שם החברה פותח דף ובו פרטים על העבודה, על החברה ועל פרטי איש הקשר. אחרי שתמצאו כמה מודעות שמצאו חן בעיניכם, אפשר לעבור לשלב הבא – פגישות עם נציגי החברות. הפגישה נועדה להתרשמות הדדית, ועבורכם זו ההזדמנות לשאול את הנציג כל מה שמעניין אתכם אודות החברה – ניסיון, משכורת, אחוזי הצלחה של עובדים ותנאים נלווים. חיפוש עבודה בקנדה יכלול בד"כ פגישות עם כמה נציגים, אולם לא כדאי להפריז על מנת שלא לאבד את הצפון. מומלץ ביותר להסתמך על כמה שיותר המלצות בעת בחירת החברה המיועדת, אם לא ממכרים אז לפחות מעובדים לשעבר.

 

חיפוש עבודה בקנדה – מיקום

ישנם מספר מוקדים ראשיים של עבודה בקנדה, וגודלם מותאם בד"כ לגודל העיר. בעת חיפוש עבודה בקנדה כדאי להתייחס לעניין המיקום, כיוון שיש הבדל משמעותי באופיים של יעדי העבודה. טורונטו, העיר הגדולה ביותר בקנדה,  מהווה את היעד המרכזי של עבודה ישראלית בקנדה. כיוון שהעיר מוצפת ביהודים ובישראלים, זהו היעד המתאים ביותר עבור  חיפוש עבודה בקנדה באופן עצמאי. עבודה בטורונטו מקילה מאוד על מי שמעוניין לשמור על אורח חיים יהודי. יעד העבודה השני בגודלו הוא מונטריאול, העיר הגדולה ביותר של מחוז קוויבק. חיפוש עבודה בקנדה באזור מונטריאול רבתי  מומלץ בעיקר לדוברי הצרפתית, כיוון שהאזור הושפע מאוד מימי הקולוניאליזם הצרפתי ומרבית התושבים במחוז דוברים צרפתית כשפת אם. יעדי עבודה בקנדה נוספים בקנדה הם ונקובר וויניפג, אולם באלו חיפוש עבודה עלול להפוך למשימה מסובכת יותר.

 

חיפוש עבודה בקנדה – תחום עבודה

אפשרויות העבודה לצעירים בקנדה אינן כוללות תחומים רבים, ומתמקדות בעיקר סביב שני התחומים הפופולריים של עבודה בחו"ל – עגלות וציורי שמן. מדובר בתחומים אינטנסיביים ושוחקים, מבחינה גופנית אך גם נפשית. עם זאת, הם משתלמים יותר מכל עבודה אחרת לצעירים באזור, ולכן הם התחומים המבוקשים ביותר בעת חיפוש עבודה בקנדה.

 

 

 

חיפוש עבודה בקנדה – דברים שכדאי לדעת

לפני שאתם מזמינים כרטיס לקנדה, חשוב לדעת כי מדובר בעבודה קשה. הכסף שמרוויחים העובדים בקנדה אינו צומח על העצים, וכל יום דורש גיוס מוטיבציה והשקעת זמן ואנרגיות רבים.

בעת חיפוש עבודה בקנדה חשבו על עצמכם מסתובבים ברחובות העיר בקור של מינוס חמש מעלות, או עומדים 14 שעות בקניון בחודש של כריסטמס. אם אין לכם מספיק רצון להצליח ואתם סבורים שלא תוכלו לעמוד בכך, ייתכן שכדאי לפנות לחיפוש עבודה בקנדה בתחום רווחי פחות, אך גם תובעני פחות.