טיפולים פלסטיים בגוף

אם תשאלו מדגם של בני משפחה וחברים בסביבתכם, הגיוני שכמה מתוכם עשו טיפול אסתטי כלשהו. וגם אם לא, תוכלו לדעת בביטחון שחשבו על העניין הזה – אם טרם התקשרו וקבעו תור למרפאה…

המבוכה שהייתה קשורה באסתטיקה רפואית הפכה מזמן לנחלת העבר – טכנולוגיה חדישה, תעריפים הוגנים, מקצועיות הרופאים והיכולת להראות ולהרגיש טוב יותר הפכו את תחום הרפואה הפלסטית לפופולרי יותר מאי פעם.

מרגע שמחליטים לעבור ניתוח ארוך שדורש מחוייבות, לכן חשוב מאוד שלא לעבור תחת סכין המנתח אם עדיין יש לכם ספק או סיכוי שתשנו את דעתכם. בסיומו של דבר, רוב המנותחים יוצאים מהטיפול שמחים, אולם חשוב לקחת בחשבון שכמו בכל ניתוח אחר, אפילו בניתוחים פלסטיים קיימים סיכונים.

אז מה חשוב לבדוק כאשר רוצים לשכור את שירותיו של מנתח פלסטי, וממה יש להיזהר? להלן מספר עצות מועילות אשר יאפשרו לכם לקבל את הטיפול הכי טוב שיש:

– לניתוחי חזה: מרבית המכונים משתמשים בהדמיה ויזואלית ממוחשבת. מומלץ לבקש מהמנתח שיראה לך איך את צפויה להראות עם החזה החדש שלך. ככה תוכלי להיות משוכנעת כי בחרת במידות ובצורה המתאימות לך.

– מאד לא מומלץ להפעיל לחץ או כוח כלשהו על הזרועות או החזה אחרי ביצוע כל ניתוח חזה, שכן כל לחץ עלול לגרום להתפשטות הצלקות מהניתוח.

– לטיפולי פנים: במקרה שהתחלתם בטיפולים בבוטוקס להחלקת קמטים, כדאי מאוד לקבל סדרת זריקות שכזו אחת לארבעה חודשים בערך בכדי לשמור על המראה שהושג.

– בשבוע הראשון לאחר הניתוח עדיף להימנע ממאכלים עם מרקם קשה, או מאכלים שדורשים הפעלת לסת מאומצת או ממושכת.

– בניתוח אף: בשבוע הראשון לאחר שהאף מנותח, יש להגביה את הראש מעט כשרוצים ללכת לישון, על-מנת לעזור בהורדת הנפיחות והאדמומיות, ובכדי למנוע הצטברות של נוזלים ובצקת באזורים שסביב האף.

– במקרה וצריכים לקנח את האף המנותח ,חשוב לעשות זאת בשיא הזהירות. נגבו אותו בעדינות תוך שימוש בטישו רך והשמרו מלחיצה על האף.

תחום הרפואה האסתטית הוא תחום מרתק ומלא מידע, אם תרצו לשמוע עוד על נושא שם הסרת משקפיים ללא ניתוח ועל מחיר הסרת משקפיים, שווה לבדוק את הטקסטים הבאים ולהיכנס לאתר הבא הסרת משקפיים.

פרטים באתר www.b66.co.il

כתיבת תגובה